Sevilla in slotfase langs Valencia
VALENCIA (ANP) - Sevilla heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Valencia gewonnen. De winnaar van de laatste Europa League sloeg in de slotfase toe: 0-1. Suso maakte in de 81e minuut het doelpunt.
Luuk de Jong was op dat moment al gewisseld. De Oranje-international kreeg een uur speeltijd en ontving kort na rust een gele kaart. Verdediger Karim Rekik bleef op de bank bij Sevilla, dat nu vijfde staat met 23 punten.
Valencia, zonder de geblesseerde keeper Jasper Cillessen, heeft 15 punten.
Osasuna, dat op de voorlaatste plaats staat, speelde gelijk bij Elche: 2-2.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
5 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
48 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran is vrijdag toch in Washington aanwezig bij de loting voor het WK voetbal. Volgens sportminister Ahmad Donjamali heeft bondscoach Amir Ghalenoei alsnog een visum gekregen en reist hij af naar de Amerikaanse hoofdstad.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft na ruim een jaar onderhandelen een akkoord bereikt met de gemeente om meer zeggenschap te krijgen over het Rat Verlegh-stadion. De nummer 17 van de Eredivisie gaat de komende veertig jaar erfpacht betalen in plaats van huur en kan zich daardoor "gedragen als eigenaar", staat in een persbericht.
5 uur geleden