Sevilla haalt met Saúl Ñíguez vierde nieuwe speler
SEVILLA (ANP/BELGA) - Sevilla heeft met Saúl Ñíguez de vierde speler voor het nieuwe voetbalseizoen vastgelegd. De Spaanse middenvelder komt op huurbasis over van Atlético Madrid. Sevilla heeft na het seizoen de mogelijkheid hem definitief over te nemen.
De 29-jarige Ñíguez groeide bij Atlético Madrid uit tot clubicoon. De middenvelder speelde 427 officiële duels voor de club, waarin hij 48 keer scoorde en 26 assists gaf. Met Atlético won hij een Spaanse titel (2021), twee keer de Europa League (2012 en 2018) en een Spaanse beker (2013).
Ñíguez is negentienvoudig Spaans international, maar paste de laatste jaren niet in de plannen van bondscoach Luis de la Fuente. Naast Ñíguez versterkte Sevilla zich met Sambi Lokonga, Chidera Ejuke en Peque Fernández.
Sevilla eindigde de laatste twee seizoenen in La Liga als twaalfde en veertiende en hoopt het nu beter te doen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
17 uur geleden