Sevilla haalt met Saúl Ñíguez vierde nieuwe speler
SEVILLA (ANP/BELGA) - Sevilla heeft met Saúl Ñíguez de vierde speler voor het nieuwe voetbalseizoen vastgelegd. De Spaanse middenvelder komt op huurbasis over van Atlético Madrid. Sevilla heeft na het seizoen de mogelijkheid hem definitief over te nemen.
De 29-jarige Ñíguez groeide bij Atlético Madrid uit tot clubicoon. De middenvelder speelde 427 officiële duels voor de club, waarin hij 48 keer scoorde en 26 assists gaf. Met Atlético won hij een Spaanse titel (2021), twee keer de Europa League (2012 en 2018) en een Spaanse beker (2013).
Ñíguez is negentienvoudig Spaans international, maar paste de laatste jaren niet in de plannen van bondscoach Luis de la Fuente. Naast Ñíguez versterkte Sevilla zich met Sambi Lokonga, Chidera Ejuke en Peque Fernández.
Sevilla eindigde de laatste twee seizoenen in La Liga als twaalfde en veertiende en hoopt het nu beter te doen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
3 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
8 uur geleden