Sevilla geeft koploper Real Madrid kans verder afstand te nemen
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft Real Madrid de kans gegeven verder afstand te nemen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2, die een achterstand van 9 punten heeft, kwam in eigen stadion niet verder dan 0-0 tegen het als zesde geklasseerde Real Sociedad. Koploper Real Madrid speelt om 21.00 uur nog de thuiswedstrijd tegen rivaal FC Barcelona.
Sevilla werd donderdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Europa League na een 2-0-nederlaag na verlenging bij West Ham United. De vorige twee competitiewedstrijden speelde de ploeg van trainer Julen Lopetegui ook al gelijk tegen Rayo Vallecano (1-1) en Deportivo Alavés (0-0).
Veel serieuze doelpogingen waren er niet. Sociedad schoot twee keer op doel, Sevilla in eigen stadion maar één keer.
Sevilla heeft 3 punten voorsprong op Atlético Madrid, de nummer 3 die zaterdag Rayo Vallecano met 1-0 versloeg.
Meer uit Sport
ALEXANDROUPOLIS (ANP) - De Nederlandse waterpolovrouwen hebben ook hun vierde wedstrijd in de World Cup gewonnen. Het team van bondscoach Evangelos Doudesis was in Alexandroupolis nipt te sterk voor gastland Griekenland: 11-10. De periodestanden waren 3-3 3-1 4-3 1-3.
5 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - Het Internationaal Olympisch Comité (IOC) is er niet gerust op dat de olympische bobsleebaan voor de Olympische Spelen van volgend jaar in Italië op tijd klaar is. Dat melden vertegenwoordigers van de sportkoepel na een tweedaagse inspectie in Cortina d'Ampezzo. Het rodelen en skeleton zijn op dezelfde baan.
6 uur geledenVARAZDIN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook het tweede groepsduel op het WK gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in de Arena Varazdin met 37-32 te sterk voor Noord-Macedonië. Oranje had eerder in de week al in Kroatië met 40-23 van Guinee gewonnen. Nederland speelt zondag de laatste groepswedstrijd van Groep D tegen Hongarije.
6 uur geledenSHUBAYTAH (ANP) - Trucker Mitchel van den Brink heeft voor het tweede jaar op rij het podium behaald in de Dakar Rally. De 22-jarige Harskamper eindigde na twaalf klassementsproeven in de woestijn van Saudi-Arabië als tweede. Dat was een plek hoger dan vorig jaar, toen hij derde werd. De eindzege ging voor het tweede jaar op rij naar de Tsjech Martin Macik.
13 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt tot het einde van het seizoen verdediger Mats Rots van FC Twente. De 18-jarige jeugdinternational speelde eerder in de gezamenlijke jeugdopleiding van beide clubs.
14 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de Australian Open. De 37-jarige Serviër, die op jacht is naar zijn elfde titel in Melbourne, versloeg de Tsjech Tomas Machac in drie sets: 6-1 6-4 6-4.
14 uur geledenDRESDEN (ANP) - Xandra Velzeboer slaat na de 500 meter ook de 1000 meter over bij de EK shorttrack in Dresden. De kopvrouw van de Nederlandse ploeg doet dat "uit voorzorg", laat de schaatsbond KNSB weten. Zoë Deltrap zal haar vervangen.
15 uur geleden