Sevilla eenvoudig langs Cádiz dankzij drie doelpunten En-Nesyri
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in La Liga dankzij Youssef En-Nesyri met ruime cijfers van Cádiz gewonnen: 3-0. De Marokkaanse aanvaller Youssef En-Nesyri nam alle doelpunten voor zijn rekening.
De 23-jarige En-Nesyri opende de score in de 35e minuut en trof ook doel in de 39e en 62e minuut. Met zijn drie goals bracht hij zijn doelpuntentotaal op twaalf. Concurrent Luuk de Jong, die dit seizoen pas goed voor twee doelpunten in de competitie, bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook Karim Rekik kreeg geen speeltijd.
Twee weken geleden was En-Nesyri tegen Real Sociedad ook al drie keer trefzeker. Toen won Sevilla met 3-2.
Sevilla heeft na negentien duels 36 punten, 8 minder dan koploper Atlético Madrid. De club uit Madrid speelde bovendien twee duels minder.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
15 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
15 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
17 uur geleden