Sevilla eenvoudig langs Cádiz dankzij drie doelpunten En-Nesyri
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft in La Liga dankzij Youssef En-Nesyri met ruime cijfers van Cádiz gewonnen: 3-0. De Marokkaanse aanvaller Youssef En-Nesyri nam alle doelpunten voor zijn rekening.
De 23-jarige En-Nesyri opende de score in de 35e minuut en trof ook doel in de 39e en 62e minuut. Met zijn drie goals bracht hij zijn doelpuntentotaal op twaalf. Concurrent Luuk de Jong, die dit seizoen pas goed voor twee doelpunten in de competitie, bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook Karim Rekik kreeg geen speeltijd.
Twee weken geleden was En-Nesyri tegen Real Sociedad ook al drie keer trefzeker. Toen won Sevilla met 3-2.
Sevilla heeft na negentien duels 36 punten, 8 minder dan koploper Atlético Madrid. De club uit Madrid speelde bovendien twee duels minder.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
38 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
12 uur geleden