Sevilla-coach: de wissels waren erg goed
EUROPA LEAGUEKEULEN (ANP) - Sevilla-coach Julen Lopetegui zag zijn keuze voor wissels beloond worden in de halve finale van de Europa League tegen Manchester United. De coach bracht in de 56e minuut Luuk de Jong en Munir El Haddadi in het veld en zag De Jong twintig minuten later de 2-1 maken.
"Achter iedere verandering die we aanbrengen zit een doel en een plan", zei de winnende coach. "De wissels waren goed, omdat de spelers die we inbrachten goed waren. We konden ons hoofd niet boven water houden, we hadden lengte nodig."
Lopetegui was heel blij en tevreden met het bereiken van de finale, waarin vrijdag de winnaar wacht van het duel tussen Internazionale en Sjachtar Donetsk. "We hebben een fantastische ploeg verslagen, zonder twijfel de beste ploeg van United van de afgelopen jaren. Vooral in de tweede helft hadden we het heel lastig, maar we hebben karakter getoond."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de eigen Euroborg met 2-1 van FC Utrecht gewonnen. Het elftal van Dick Lukkien had de zege te danken aan doelpunten van de IJslander Brynjólfur Willumsson en Thom van Bergen. Adrian Blake scoorde voor FC Utrecht.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.
11 uur geleden