Sevilla boekt zuinige zege op Huesca
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft zich met een zuinige zege gehandhaafd in de top van La Liga. Tegen Huesca, dat onderaan bungelt, werd het 1-0 door een doelpunt van Munir El Haddadi. Het was alweer de vijfde competitiezege op rij.
Sevilla was begonnen met een aantal basisspelers op de bank, wellicht met het oog op het duel uit de Champions League met Borussia Dortmund van woensdag. In de eerste helft kwam de thuisploeg zelden in de buurt van het doel van Alvaro Fernandez, die kort voor rust wel bijna door zijn eigen aanvoerder Jorge Pulido werd gepasseerd.
Terwijl wissels zich al klaar liepen, was het El Haddadi die in de 57e minuut raak kopte uit een voorzet van Oliver Torres. Niet veel later werd de onopvallende Luuk de Jong naar de kant gehaald en verscheen topschutter Youssef En-Nesyri alsnog in het veld. Beste kans was aan de andere kant voor Rafa Mir die doelman Yassine Bono op zijn weg vond. De uitblinkende keeper van Sevilla is nu al zeven duels op rij zonder tegentreffer.
Karim Rekik speelde het hele duel voor Sevilla, dat nu 45 punten heeft uit 22 duels, 9 minder dan koploper Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
18 minuten geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
7 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
8 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
8 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
9 uur geleden