Sevilla boekt zuinige zege op Huesca
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft zich met een zuinige zege gehandhaafd in de top van La Liga. Tegen Huesca, dat onderaan bungelt, werd het 1-0 door een doelpunt van Munir El Haddadi. Het was alweer de vijfde competitiezege op rij.
Sevilla was begonnen met een aantal basisspelers op de bank, wellicht met het oog op het duel uit de Champions League met Borussia Dortmund van woensdag. In de eerste helft kwam de thuisploeg zelden in de buurt van het doel van Alvaro Fernandez, die kort voor rust wel bijna door zijn eigen aanvoerder Jorge Pulido werd gepasseerd.
Terwijl wissels zich al klaar liepen, was het El Haddadi die in de 57e minuut raak kopte uit een voorzet van Oliver Torres. Niet veel later werd de onopvallende Luuk de Jong naar de kant gehaald en verscheen topschutter Youssef En-Nesyri alsnog in het veld. Beste kans was aan de andere kant voor Rafa Mir die doelman Yassine Bono op zijn weg vond. De uitblinkende keeper van Sevilla is nu al zeven duels op rij zonder tegentreffer.
Karim Rekik speelde het hele duel voor Sevilla, dat nu 45 punten heeft uit 22 duels, 9 minder dan koploper Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
10 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
37 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
5 uur geleden