Sevilla boekt zuinige zege op Huesca
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft zich met een zuinige zege gehandhaafd in de top van La Liga. Tegen Huesca, dat onderaan bungelt, werd het 1-0 door een doelpunt van Munir El Haddadi. Het was alweer de vijfde competitiezege op rij.
Sevilla was begonnen met een aantal basisspelers op de bank, wellicht met het oog op het duel uit de Champions League met Borussia Dortmund van woensdag. In de eerste helft kwam de thuisploeg zelden in de buurt van het doel van Alvaro Fernandez, die kort voor rust wel bijna door zijn eigen aanvoerder Jorge Pulido werd gepasseerd.
Terwijl wissels zich al klaar liepen, was het El Haddadi die in de 57e minuut raak kopte uit een voorzet van Oliver Torres. Niet veel later werd de onopvallende Luuk de Jong naar de kant gehaald en verscheen topschutter Youssef En-Nesyri alsnog in het veld. Beste kans was aan de andere kant voor Rafa Mir die doelman Yassine Bono op zijn weg vond. De uitblinkende keeper van Sevilla is nu al zeven duels op rij zonder tegentreffer.
Karim Rekik speelde het hele duel voor Sevilla, dat nu 45 punten heeft uit 22 duels, 9 minder dan koploper Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
25 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
26 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geleden