Sevilla boekt zuinige zege op Huesca
SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft zich met een zuinige zege gehandhaafd in de top van La Liga. Tegen Huesca, dat onderaan bungelt, werd het 1-0 door een doelpunt van Munir El Haddadi. Het was alweer de vijfde competitiezege op rij.
Sevilla was begonnen met een aantal basisspelers op de bank, wellicht met het oog op het duel uit de Champions League met Borussia Dortmund van woensdag. In de eerste helft kwam de thuisploeg zelden in de buurt van het doel van Alvaro Fernandez, die kort voor rust wel bijna door zijn eigen aanvoerder Jorge Pulido werd gepasseerd.
Terwijl wissels zich al klaar liepen, was het El Haddadi die in de 57e minuut raak kopte uit een voorzet van Oliver Torres. Niet veel later werd de onopvallende Luuk de Jong naar de kant gehaald en verscheen topschutter Youssef En-Nesyri alsnog in het veld. Beste kans was aan de andere kant voor Rafa Mir die doelman Yassine Bono op zijn weg vond. De uitblinkende keeper van Sevilla is nu al zeven duels op rij zonder tegentreffer.
Karim Rekik speelde het hele duel voor Sevilla, dat nu 45 punten heeft uit 22 duels, 9 minder dan koploper Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
13 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
22 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
6 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.
7 uur geleden