Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sevilla bevestigt vertrek coach Sánchez Flores aan einde seizoen

Sevilla bevestigt vertrek coach Sánchez Flores aan einde seizoen

SEVILLA (ANP/AFP) - Quique Sánchez Flores vertrekt na dit seizoen als trainer van Sevilla. De zevenvoudig winnaar van de Europa League stelde hem in december aan toen de club zestiende stond in La Liga. Inmiddels staat Sevilla twaalfde.

Het contract van Sánchez Flores zou eigenlijk lopen tot de zomer van 2025, maar Sevilla-voorzitter José María del Nido Carrasco vertelde verslaggevers dat beide partijen het eens zijn geworden over een afscheid. "Ik wil hem bedanken. De club bevond zich in een lastige positie en hij heeft voor een ommekeer gezorgd", zei de voorzitter tijdens een persconferentie.

Del Nido Carrasco zei verder dat aanvoerder Jesús Navas (38) een contract voor het leven kan krijgen bij de club waar hij zeventien seizoenen voetbalde. Het clubicoon had zich vrijdag beklaagd dat hij nooit een telefoontje had gekregen om zijn aflopende contract te verlengen. Dat deed hij een dag nadat bekend werd dat hij bij Sevilla zou vertrekken en mogelijk elders zou gaan voetballen. Navas ontkende een andere club te hebben en zei zich volledig te richten op deelname aan het WK met Spanje.

De voorzitter sprak van "een vergissing" en meldde nu met Navas te willen praten. "We komen er wel uit. Ik wil hem een contract voor het leven aanbieden, zodat hij hier zo lang als hij wil kan voetballen en daarna in een andere functie verder kan."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

5 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

8 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

8 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

9 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

9 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

10 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

12 uur geleden