Seuntjens traint voorlopig twee keer per week mee bij Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Ralf Seuntjens gaat voorlopig twee keer per week meetrainen bij Sparta Rotterdam. Bij de 33-jarige Seuntjens werd vorig jaar lymfeklierkanker vastgesteld, maar begin dit jaar werd duidelijk dat hij genezen is. "Ik mag en kan weer kijken naar de toekomst", schreef de aanvaller vorige maand.
Seuntjens staat onder contract bij de Japanse club FC Imabari. Bijna een jaar geleden verkoos hij een avontuur in Azië boven het spelen voor eerstedivisionist NAC Breda.
"Vanwege zijn goede band met trainer Maurice Steijn geeft Sparta hem de kans om weer fit te worden, ter voorbereiding op een nieuw seizoen in Japan", meldt Sparta op sociale media. Steijn was in het verleden trainer van NAC.
Sparta is de nummer 6 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden