Seuntjens keert dag na vertrek uit Utrecht terug bij RKC
WAALWIJK (ANP) - Mats Seuntjens is een dag na zijn vertrek bij FC Utrecht teruggekeerd bij RKC Waalwijk. De 31-jarige aanvaller heeft tot het einde van het seizoen getekend bij de nummer 16 van de Eredivisie.
Vrijdag werd bekend dat FC Utrecht en Seuntjens hun contract hadden ontbonden. "Het verblijf van Mats bij FC Utrecht is voor alle betrokken partijen anders gelopen dan verwacht en gehoopt. In goed overleg hebben we besloten om ieder onze eigen weg te gaan", zei technisch directeur Jordy Zuidam van de Utrechters voor het weekend.
Seuntjens speelde in het seizoen 2022/2023 ook voor RKC, waarna hij afgelopen zomer in Utrecht tekende. Hij kwam ook uit voor NAC Breda, AZ, Genclerbirligi en Fortuna Sittard.
RKC verloor vrijdag bij de hervatting van de Eredivisie thuis met 2-1 van Heracles Almelo.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
9 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
18 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
18 uur geleden