Seuntjens helpt De Graafschap langs Jong FC Utrecht
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft het duel met Jong FC Utrecht in de Keuken Kampioen Divisie op de eigen Vijverberg met 3-1 gewonnen. Aanvaller Ralf Seuntjens was van grote waarde met twee doelpunten, waarvan zijn eerste het absolute hoogtepunt van de middag werd.
De 31-jarige Seuntjens kreeg in de veertiende minuut de bal rond de middellijn aangespeeld van ploeggenoot Julian Lelieveld. Zonder de bal aan te nemen haalde de Brabander vanaf eigen helft uit, en mikte precies over de ver uit zijn doel staande doelman Joey Houweling. Daryl van Mieghem verdubbelde kort daarna uit een hoekschop de score.
Tien minuten voor het einde van de wedstrijd bracht Mark Pabai de spanning terug met een doelpunt namens de ploeg uit Utrecht. Het was opnieuw Seuntjens die het duel uiteindelijk met zijn tweede treffer van de middag besliste: 3-1.
De Graafschap blijft de nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie met 35 punten. Jong FC Utrecht zakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
17 minuten geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
18 uur geleden