Setién gelooft dat Barcelona de Champions League kan winnen
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona draait al weken stroef, maar de bekritiseerde trainer Quique Setién denkt dat zijn ploeg toch in staat is om dit seizoen de Champions League te winnen. "Als we zo spelen zoals tegen Villarreal, dan weet ik zeker dat wij de Champions League kunnen winnen", zei Setién een dag nadat hij crisisoverleg had gehad met voorzitter Josep Maria Bartomeu.
Begin deze maand won Barcelona met 4-1 bij Villarreal. Het was een van de spaarzame hoogtepunten van de afgelopen weken. Donderdag verloor Barcelona in het eigen Camp Nou van tien spelers van Osasuna (1-2). Real Madrid verzekerde zich tegelijkertijd van de Spaanse titel door Villarreal met 2-1 te verslaan. Barcelona sluit de Spaanse voetbalcompetitie zondag af tegen Alavés en gaat zich daarna voorbereiden op de return in de achtste finales van de Champions League tegen Napoli, op 8 augustus.
"We weten wat er beter moet en waar we aan moeten werken", zei Setién, die in januari werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Ernesto Valverde.
Meer uit Voetbal
LYON (ANP) - Voetbalsters Veerle Buurman en Wieke Kaptein hebben met Chelsea in de Champions League gelijkgespeeld bij OL Lyonnes. Het duel in Lyon eindigde in 0-0. Bij de Franse topclub speelden international Damaris Egurrola en voormalig Ajax-speelster Lily Yohannes.
8 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.
10 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.
10 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.
10 uur geledenROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.
10 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández baalt van de vele blessures bij het Nederlands elftal. "We zijn niet echt gelukkig, het is vooral pure pech", zei de Spanjaard op een persconferentie in Thessaloniki, waar Oranje het donderdag in de Nations League opneemt tegen Griekenland.
10 uur geledenOSLO (ANP) - De voetbalsters van Feyenoord en PSV hebben in navolging van Ajax het hoofdtoernooi van de Europa Cup bereikt. Feyenoord verloor met 2-1 bij het Noorse Vålerenga, maar had de eerste wedstrijd in Rotterdam met 4-1 gewonnen. PSV verdedigde met succes een 1-0-voorsprong bij Fortuna Hjørring. Het duel in Denemarken eindigde in 0-0.
11 uur geleden