Servische bondscoach van Bulgaars voetbalelftal ontslagen
SOFIA (ANP) - Mladen Krstajic is ontslagen als bondscoach van Bulgarije. De 49-jarige Serviër wordt verantwoordelijk gehouden voor de tegenvallende resultaten in de EK-kwalificatiecampagne. Bulgarije sluit in groep G na zes duels de rij met slechts 2 punten.
Krstajic werd vorig jaar juli door de Bulgaarse voetbalbond aangesteld in de hoop om volgend jaar voor het eerst sinds 2004 weer present te zijn op een EK. In een groep met Hongarije, Servië, Montenegro en Litouwen slaagden de Bulgaren er tot nu toe echter alleen in om gelijk te spelen tegen Servië (1-1) en Litouwen (1-1).
Krstajic was pas de tweede buitenlandse bondscoach ooit in Bulgarije, na de Duitser Lothar Matthäus (2010-2011). De verwachting is dat volgende week een opvolger wordt gepresenteerd.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
6 uur geleden