Servische bondscoach diep onder de indruk van Bellingham
GELSENKIRCHEN (ANP/BELGA) - De Servische bondscoach Dragan Stojkovic weet welke speler van Engeland zondag op het EK vooral afgestopt moet worden. Hij roemde de 20-jarige Jude Bellingham, die nog niet zo lang geleden met Real Madrid de Champions League won.
"Ik denk dat hij een toekomstige Gouden Bal-winnaar is", loofde Stojkovic hem op een persconferentie. "We mogen hem niet te veel ruimte geven."
Stojkovic denkt dat de Servische ploeg een kans maakt tegen Engeland. "Ik denk dat we tactisch en fysiek klaar zijn om Engeland te bestrijden. Zelfs al is de kwaliteit bij de tegenstander ongelofelijk, toch geloof ik erin dat we capabel zijn om de uitdaging aan te gaan."
De wedstrijd tussen Servië en Engeland in groep C vindt zondag plaats in Gelsenkirchen en begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
13 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
13 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
14 uur geleden