Servische basketballer Jokic blinkt uit bij Nuggets in NBA
ATLANTA (ANP) - De Servische basketballer Nicola Jokic heeft een persoonlijk puntenrecord gevestigd in de NBA. Hij maakte 47 punten voor zijn ploeg Denver Nuggets in het duel met Atlanta Hawks. Zijn productie droeg voor het leeuwendeel bij aan de zege van de Nuggets: 123-115. Jokic' teamgenoot Will Barton noteerde 28 punten.
Milwaukee Bucks leed een zeldzame nederlaag. De koploper van de Eastern Conference liet zich verrassen door San Antonio Spurs: 104-126. De ploeg uit Texas had praktisch de hele wedstrijd de overhand, met DeMar DeRozan en Patty Mills als topschutters met respectievelijk 25 en 21 punten. Bij de Bucks was de Griekse vedette Giannis Antetokounmpo opnieuw de beste schutter met 24 punten.
Het was pas de zesde verliesbeurt voor Milwaukee in dit seizoen. Er staan 32 overwinningen tegenover.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
19 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
46 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
1 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
3 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
9 uur geleden