Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Servische basketballer Jokic besmet met coronavirus

Servische basketballer Jokic besmet met coronavirus

BELGRADO (ANP/AFP) - De Servische basketballer Nikola Jokic heeft positief getest op het coronavirus. Hij is een van de zeven sterren uit de Amerikaanse profcompetitie NBA die besmet is, melden diverse media in de Verenigde Staten. Jokic is van hen de enige bij naam genoemde speler. Servische media leggen een link met een ontmoeting die de center van Denver Nuggets twee weken geleden had met tennisser Novak Djokovic, die inmiddels ook besmet is.

Djokovic heeft veel kritiek gekregen omdat hij een tennisevenement heeft georganiseerd met gebruikmaking van de versoepeling van de coronamaatregelen in zijn land en in Kroatië. Een aantal deelnemers aan die toernooitjes, onder wie de Bulgaar Grigor Dimitrov, heeft nu ook corona.

De geplande herstart van de NBA moet plaatsvinden eind juli achter gesloten deuren in Disney World bij Orlando. Vanaf 9 juli gaan de teams daar in trainingskamp. Jokic zou deze week vanuit zijn vaderland terugkeren naar Denver.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

6 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

7 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

10 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden