Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

ZEIST (ANP) - Er is grote belangstelling om het nieuwe complex van de voetbalbond KNVB te huisvesten. De bond heeft van 39 gemeenten serieuze interesse ontvangen. Om die reden voert de KNVB een aanvullende vragenronde in. "Om tot een zorgvuldige afweging te komen", meldt de bond in een bericht op de website.

De KNVB is op zoek naar een nieuwe locatie voor een hoofdkantoor en trainingscomplex. De huidige KNVB Campus in Zeist is te klein om de ambities van de grootste sportbond van Nederland te kunnen realiseren. De bond nodigde eind oktober geïnteresseerde gemeenten uit zich te melden. Sinds 1965 is het hoofdkantoor van de voetbalbond in Zeist gevestigd.

Welke gemeenten zich allemaal hebben aangemeld, maakt de KNVB niet bekend. Noordwijk, Alkmaar, Oisterwijk, Rotterdam en Barendrecht brachten zelf naar buiten dat er concrete plannen zijn.

Extra stap

De extra stap die de voetbalbond nu invoert, bestaat uit gesprekken met alle gemeenten die een bidbook hebben ingediend. "Alle ingediende voorstellen zijn met zorg en ambitie opgesteld. Maar om tot een gewogen en onderbouwde selectie te komen, zijn er nog aanvullende vragen die beantwoord moeten worden", aldus de KNVB.

Na deze extra vragenronde zal de KNVB eind februari intern beslissen met welke vijf gemeenten er vervolggesprekken gevoerd worden.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

4 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

8 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

8 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

8 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

8 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

8 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

9 uur geleden