Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

ZEIST (ANP) - Er is grote belangstelling om het nieuwe complex van de voetbalbond KNVB te huisvesten. De bond heeft van 39 gemeenten serieuze interesse ontvangen. Om die reden voert de KNVB een aanvullende vragenronde in. "Om tot een zorgvuldige afweging te komen", meldt de bond in een bericht op de website.

De KNVB is op zoek naar een nieuwe locatie voor een hoofdkantoor en trainingscomplex. De huidige KNVB Campus in Zeist is te klein om de ambities van de grootste sportbond van Nederland te kunnen realiseren. De bond nodigde eind oktober geïnteresseerde gemeenten uit zich te melden. Sinds 1965 is het hoofdkantoor van de voetbalbond in Zeist gevestigd.

Welke gemeenten zich allemaal hebben aangemeld, maakt de KNVB niet bekend. Noordwijk, Alkmaar, Oisterwijk, Rotterdam en Barendrecht brachten zelf naar buiten dat er concrete plannen zijn.

Extra stap

De extra stap die de voetbalbond nu invoert, bestaat uit gesprekken met alle gemeenten die een bidbook hebben ingediend. "Alle ingediende voorstellen zijn met zorg en ambitie opgesteld. Maar om tot een gewogen en onderbouwde selectie te komen, zijn er nog aanvullende vragen die beantwoord moeten worden", aldus de KNVB.

Na deze extra vragenronde zal de KNVB eind februari intern beslissen met welke vijf gemeenten er vervolggesprekken gevoerd worden.

Meer uit Voetbal

Brobbey scoort drie keer voor verliezend Sunderland

MANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.

38 minuten geleden
Liverpool boekt kleine zege op Bournemouth, belangrijke rol Gakpo

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.

45 minuten geleden
AZ neemt koppositie van PSV over na nipte zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie de koppositie weer overgenomen van PSV, dat verloor bij FC Twente (3-2). De formatie van trainer Leeroy Echteld won na twee tegenvallende resultaten de laatste wedstrijd voor de interlandbreak met 1-0 van Telstar.

1 uur geleden
PSV zakt na nederlaag bij Twente naar derde plaats Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - PSV heeft tegen FC Twente de eerste nederlaag van het seizoen geleden. De Eindhovenaren verloren met 3-2 in de Grolsch Veste en zakken op de ranglijst naar de derde plaats. Het elftal van trainer Peter Bosz had voor zondag alleen punten met een gelijkspel thuis tegen Fortuna Sittard verloren. PSV en FC Twente hebben allebei 16 punten uit zeven wedstrijden. AZ en Feyenoord zijn de nummers 1 en 2 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Van Bronckhorst: Feyenoord speelde tegen Utrecht beste wedstrijd

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst vindt dat Feyenoord tegen FC Utrecht de beste wedstrijd tot dusver van het seizoen heeft gespeeld. "Zeker als het gaat om de manier waarop we wonnen", zei de trainer van Feyenoord zondag tegen ESPN. Van Bronckhorst zag zijn elftal zondag met 5-0 winnen. Het was de eerste overwinning van de Rotterdammers in De Kuip dit seizoen in de Eredivisie.

2 uur geleden
Feyenoord laat FC Utrecht in De Kuip met 5-0 kansloos

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.

3 uur geleden
Frans OM begint onderzoek naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi

PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.

4 uur geleden