Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

Serieuze interesse van 39 gemeenten om KNVB te huisvesten

ZEIST (ANP) - Er is grote belangstelling om het nieuwe complex van de voetbalbond KNVB te huisvesten. De bond heeft van 39 gemeenten serieuze interesse ontvangen. Om die reden voert de KNVB een aanvullende vragenronde in. "Om tot een zorgvuldige afweging te komen", meldt de bond in een bericht op de website.

De KNVB is op zoek naar een nieuwe locatie voor een hoofdkantoor en trainingscomplex. De huidige KNVB Campus in Zeist is te klein om de ambities van de grootste sportbond van Nederland te kunnen realiseren. De bond nodigde eind oktober geïnteresseerde gemeenten uit zich te melden. Sinds 1965 is het hoofdkantoor van de voetbalbond in Zeist gevestigd.

Welke gemeenten zich allemaal hebben aangemeld, maakt de KNVB niet bekend. Noordwijk, Alkmaar, Oisterwijk, Rotterdam en Barendrecht brachten zelf naar buiten dat er concrete plannen zijn.

Extra stap

De extra stap die de voetbalbond nu invoert, bestaat uit gesprekken met alle gemeenten die een bidbook hebben ingediend. "Alle ingediende voorstellen zijn met zorg en ambitie opgesteld. Maar om tot een gewogen en onderbouwde selectie te komen, zijn er nog aanvullende vragen die beantwoord moeten worden", aldus de KNVB.

Na deze extra vragenronde zal de KNVB eind februari intern beslissen met welke vijf gemeenten er vervolggesprekken gevoerd worden.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

1 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

1 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

2 uur geleden
Liverpool verliest bij Bournemouth door doelpunt in slotseconden

BOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.

3 uur geleden
Heerenveen laat Bochniewicz terugkeren naar Polen

HEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.

3 uur geleden
Saibari en Dest weer in basis bij PSV tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.

4 uur geleden
Ajacied Baas scoort voor het eerst tweemaal in een wedstrijd

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."

4 uur geleden