Serie nederlagen Houston Rockets in NBA houdt aan
SACRAMENTO (ANP) - De serie nederlagen van basketbalclub Houston Rockets in de Amerikaanse profcompetitie NBA houdt aan. De ploeg uit Texas ging ook in de uitwedstrijd tegen Sacramento Kings onderuit: 125-105. Voor de Rockets was het de veertiende nederlaag op rij. De'Aaron Fox was de uitblinker bij de thuisclub met 30 punten, 7 rebounds en 9 assists.
De Rockets misten bij de start van de tweede seizoenshelft een flink aantal vaste krachten door blessures. In het duel met Sacramento haakte Eric Gordon ook nog eens af met een pijnlijke lies. Mede daardoor miste de dolende ploeg uit Houston scorend vermogen. Van de 45 beoogde driepunters waren er maar 11 raak.
Philadelphia 76ers, koploper in de Eastern Conference, zegevierde in Chicago met 127-105 over de Bulls. Zeven spelers bij de bezoekende club eindigden op de scoringslijst in de dubbele cijfers. Tobias Harris was topscorer met 24 punten.
Brooklyn Nets, nog altijd zonder de geblesseerde sterspeler Kevin Durant, versloeg Boston Celtics in New York met 121-109. Kyrie Irving bracht 40 punten op zijn naam bij de winnende ploeg, die op de tweede plaats staat in de Eastern Conference. Voor de Nets was het de elfde zege in een reeks van twaalf wedstrijden.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
13 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
15 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
18 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentiniƫ voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
22 uur geleden