Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serie A schrikt van lage biedingen uitzendrechten

Serie A schrikt van lage biedingen uitzendrechten

MILAAN (ANP/RTR) - De Serie A heeft veel lagere biedingen op de uitzendrechten gekregen dan gehoopt. Het beoogde doel om 1,15 miljard euro op te halen uit de verkoop van de televisierechten voor de komende drie jaar werd bij lange na niet gehaald. Dat zei directeur Luigi De Siervo van de hoogste Italiaanse voetbaldivisie.

Hij maakte de hoogte van de biedingen niet bekend en kondigde aan in gesprek te gaan met de zenders die interesse toonden. Dat zijn Sky Italia, DAZN, Eurosport en het Spaanse Mediapro. "Ik denk dat er ruimte is om de aanbiedingen te verbeteren, ze waren niet zo slecht als sommigen voorspelden."

De Serie A had ondanks de coronapandemie hoog ingezet en een streefbedrag bedacht dat 18 procent hoger lag dan de huidige overeenkomsten. De uitzendrechten zijn de belangrijkste bron van inkomsten voor de clubs uit de Serie A, omdat sponsors hun bijdragen hebben verminderd en de wedstrijden in lege stadions worden gespeeld.

De Siervo had zijn hoop gevestigd op Amazon. Die zou volgens hem een megabod willen doen, maar het Amerikaanse bedrijf mengde zich toch niet in de strijd om het verwerven van de Serie A-uitzendrechten.

Meer uit Voetbal

Wellenreuther neemt bij Feyenoord aanvoerdersband over van Steijn

MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

6 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

16 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

17 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

18 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

19 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

20 uur geleden