Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serie A schrikt van lage biedingen uitzendrechten

Serie A schrikt van lage biedingen uitzendrechten

MILAAN (ANP/RTR) - De Serie A heeft veel lagere biedingen op de uitzendrechten gekregen dan gehoopt. Het beoogde doel om 1,15 miljard euro op te halen uit de verkoop van de televisierechten voor de komende drie jaar werd bij lange na niet gehaald. Dat zei directeur Luigi De Siervo van de hoogste Italiaanse voetbaldivisie.

Hij maakte de hoogte van de biedingen niet bekend en kondigde aan in gesprek te gaan met de zenders die interesse toonden. Dat zijn Sky Italia, DAZN, Eurosport en het Spaanse Mediapro. "Ik denk dat er ruimte is om de aanbiedingen te verbeteren, ze waren niet zo slecht als sommigen voorspelden."

De Serie A had ondanks de coronapandemie hoog ingezet en een streefbedrag bedacht dat 18 procent hoger lag dan de huidige overeenkomsten. De uitzendrechten zijn de belangrijkste bron van inkomsten voor de clubs uit de Serie A, omdat sponsors hun bijdragen hebben verminderd en de wedstrijden in lege stadions worden gespeeld.

De Siervo had zijn hoop gevestigd op Amazon. Die zou volgens hem een megabod willen doen, maar het Amerikaanse bedrijf mengde zich toch niet in de strijd om het verwerven van de Serie A-uitzendrechten.

Meer uit Voetbal

Amerikaanse president Trump aangekomen in stadion WK-finale

EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in het New York New Jersey Stadium waar zondag de WK-finale wordt gespeeld.

1 uur geleden
Klopp na akkoord met Red Bull dicht bij bondscoachschap Duitsland

NEW YORK (ANP/DPA) - Jürgen Klopp is weer een stap dichter bij het bondscoachschap van de Duitse voetballers. De oud-trainer van Liverpool heeft een akkoord bereikt over een vertrek bij Red Bull, zijn huidige werkgever, waar hij hoofd voetbalzaken is.

3 uur geleden
Oud-wereldkampioen Capdevila na roep om hulp toch bij WK-finale

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.

7 uur geleden
Deschamps voelt zich bij afscheid schuldig aan slecht begin

MIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.

13 uur geleden
Goedkoopste ticket voor WK-finale kost 8400 euro

NEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.

1 dag geleden
FIFA analyseert drinkpauzes na WK

NEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.

1 dag geleden
Laatste training Spanje voor WK-finale afgelast vanwege onweer

EAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.

1 dag geleden