Sergio Ramos voor het eerst in selectie Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Sergio Ramos maakt voor het eerst deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. Trainer Mauricio Pochettino neemt de Spaanse verdediger mee naar Engeland voor het duel woensdag met Manchester City in de Champions League. Ramos (35) vertrok afgelopen zomer bij Real Madrid en stapte transfervrij over naar de Franse topclub. Hij ondertekende een contract voor twee jaar in Parijs.
De Spanjaard miste het EK in de zomer vanwege een kuitblessure en die hield hem de afgelopen maanden ook aan de kant bij PSG. Ramos maakt nu deel uit van de selectie van 23 spelers voor de wedstrijd tegen de Engelse kampioen City. Onder anderen Georginio Wijnaldum, Lionel Messi, Kylian Mbappé en Neymar gaan ook mee naar Engeland.
Inzet van het duel is de eerste plaats in groep A. Manchester City leidt met 9 punten uit vier wedstrijden, PSG heeft 8 punten. De ploeg van Pochettino won eind september in het eigen Parc des Princes met 2-0 van de Engelsen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden