Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams zegt deelname US Open toe

Serena Williams zegt deelname US Open toe

NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse tennisster Serena Williams heeft haar deelname aan de US Open toegezegd. De Roemeense Simona Halep daarentegen heeft de intentie het toernooi dit jaar te laten schieten.

"Eigenlijk kan ik echt niet wachten om terug te keren naar New York en de US Open 2020 te spelen. Ik heb het gevoel dat de USTA ervoor zal zorgen dat alles goed geregeld is en dat iedereen veilig is", zei Williams, zesvoudig kampioene in New York.

De 38-jarige Williams staat al enige tijd op 23 grandslamtitels en is nog maar één eindzege verwijderd van Margaret Court. Zij heeft met 24 grandslamtitels de meeste overwinningen ooit. Williams was in 2018 en 2019 finaliste op Flushing Meadows.

Halep

Halep, de nummer 2 van de wereld, ziet waarschijnlijk af van deelname. "Gekeken naar de voorwaarden die vanmorgen in de aankondiging van de US Open zijn uiteengezet, ben ik vanaf vandaag niet van plan om in New York te spelen", zei Halep (28) in een verklaring.

Ze zei er wel bij dat haar standpunt nog kan veranderen als de situatie over een maand heel anders is. "Ik wil onderstrepen dat mijn beslissing niet vaststaat", voegde ze eraan toe.

Meer uit Sport

De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

10 minuten geleden
Wielrenner Edoardo Affini hersteld van val en start in Tour

BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.

6 uur geleden
Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

23 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.

1 dag geleden
Tennisser Griekspoor zakt flink op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.

1 dag geleden
Griekspoor dinsdag in laatste partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.

1 dag geleden
Coureur Russell blij dat hij weer op het hoogste treetje staat

SPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.

1 dag geleden