Serena Williams zegt deelname US Open toe
NEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse tennisster Serena Williams heeft haar deelname aan de US Open toegezegd. De Roemeense Simona Halep daarentegen heeft de intentie het toernooi dit jaar te laten schieten.
"Eigenlijk kan ik echt niet wachten om terug te keren naar New York en de US Open 2020 te spelen. Ik heb het gevoel dat de USTA ervoor zal zorgen dat alles goed geregeld is en dat iedereen veilig is", zei Williams, zesvoudig kampioene in New York.
De 38-jarige Williams staat al enige tijd op 23 grandslamtitels en is nog maar één eindzege verwijderd van Margaret Court. Zij heeft met 24 grandslamtitels de meeste overwinningen ooit. Williams was in 2018 en 2019 finaliste op Flushing Meadows.
Halep
Halep, de nummer 2 van de wereld, ziet waarschijnlijk af van deelname. "Gekeken naar de voorwaarden die vanmorgen in de aankondiging van de US Open zijn uiteengezet, ben ik vanaf vandaag niet van plan om in New York te spelen", zei Halep (28) in een verklaring.
Ze zei er wel bij dat haar standpunt nog kan veranderen als de situatie over een maand heel anders is. "Ik wil onderstrepen dat mijn beslissing niet vaststaat", voegde ze eraan toe.
Meer uit Sport
WIJSTER (ANP) - Wielrenster Letizia Borghesi heeft de vierde etappe van de Eneco Tour op haar naam geschreven. De Italiaanse van AG Insurance - Soudal was op de keien naar de top van de VAM-berg de sterkste en bleef Pfeiffer Georgi (Team Picnic PostNL) voor. Lieke Nooijen werd derde en gaat zondag als klassementsleidster de slotetappe in.
1 uur geledenMEULEBEKE (ANP) - Fem van Empel heeft haar rentree in het veldrijden gevierd met de vierde plaats in de Berencross in het Belgische Meulebeke. De 24-jarige drievoudig wereldkampioene was er bijna een jaar lang uit door mentale problemen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Russische turnmannen, uitkomend als World Gymnastics 2, hebben na de tweede van in totaal zes startgroepen (subdivisies) de leiding gepakt in het landenklassement bij de WK turnen in Rotterdam.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Harrie Lavreysen kan zondag op de WK baanwielrennen in Shanghai op jacht naar zijn achtste wereldtitel op de sprint en de 23e in totaal. De vijfvoudig olympisch kampioen bereikte zaterdag de halve finales door in de kwartfinale de Australiër Daniel Barber te verslaan.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is in de halve finales van het masterstoernooi van Shanghai uitgeschakeld. De als eerste geplaatste Duitser ging in drie sets onderuit tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina, de nummer 25 van de plaatsingslijst: 7-5 4-6 3-6.
3 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Hetty van de Wouw heeft op de wereldkampioenschappen baanwielrennen in Shanghai haar titel op de kilometer tijdrit moeten afstaan. De renster uit Kaatsheuvel reed op de Chinese piste naar het zilver in 1.05,223.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Harrie Lavreysen ligt vooralsnog op koers voor zijn 23e wereldtitel bij het baanwielrennen. De vijfvoudig olympisch kampioen plaatste zich op de wereldkampioenschappen in Shanghai (China) voor de kwartfinales door de Japanner Shinji Nakano te verslaan. De kwartfinales zijn later zaterdag, de halve finales en finale staan voor zondag op het programma.
7 uur geleden