Serena Williams stelt afscheid uit op US Open
NEW YORK (ANP) - Serena Williams heeft haar afscheid op de US Open uitgesteld door de tweede ronde te bereiken. De 40-jarige Amerikaanse, die in totaal 23 grandslamtitels veroverde, was voor een uitzinnige menigte in het Arthur Ashe Stadium Danka Kovinic uit Montenegro met 6-3 6-3 de baas.
Om iets na 19.00 uur plaatselijke tijd betrad Williams onder luid gejuich het volledig uitverkochte centercourt op Flushing Meadows. Dat deed ze in een jurk met diamanten die door haar kledingsponsor was gefabriceerd voor haar laatste toernooi.
In aanloop naar de US Open liet Williams weten dat ze bezig is aan een afscheidstournee, maar een specifiek toernooi noemde ze niet. Algemeen werd aangenomen dat de US Open haar laatste toernooi zou worden.
Onder anderen Bill Clinton, Mike Tyson en Martina Navratilova waren aanwezig in het Arthur Ashe Stadium, waar Williams een uur en 40 minuten nodig had voor de zege.
In de tweede ronde treft Williams de als tweede geplaatste Anett Kontaveit uit Estland.
Meer uit Sport
ANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn eerste duel met Wout van Aert dit veldritseizoen overtuigend gewonnen. De 30-jarige Nederlander reed in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen al vroeg weg bij de rest en finishte met een riante voorsprong. Van Aert had in zijn eerste cross van het seizoen tijd nodig om op gang te komen, kreeg vervolgens een lekke band en eindigde als zevende.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in Antwerpen een wereldbekerwedstrijd in het veldrijden gewonnen. De 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions bleef haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado twee seconden voor. De derde plaats was ook voor een Nederlandse, Aniek van Alphen. Zij kwam zestien seconden na Brand over de finish.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.
1 dag geledenSIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.
1 dag geleden