Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams naar derde ronde US Open

Serena Williams naar derde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft zich geplaatst voor de derde ronde van de US Open. De 38-jarige Amerikaanse, die jaagt op haar 24e grandslamtitel, won donderdag in het lege Arthur Ashe-stadion in New York haar partij in de tweede ronde tegen Margarita Gasparyan met 6-2 6-4. Williams had iets meer dan 1,5 uur nodig om de Russin te verslaan en haar 103e zege op de US Open te boeken.

Williams, die het toernooi zes keer won en als derde is geplaatst, gaat het nu opnemen tegen landgenote Sloane Stephens. Die veroverde in 2017 de titel in New York. "Sloane is zo'n goede tennisster. Ze heeft hier al eens gewonnen en ze heeft ook mij al eens verslagen, dus ze weet hoe het moet", aldus Williams.

De laatste grandslamzege van Williams dateert van begin 2017 op de Australian Open. Ze werd daarna moeder, maar keerde terug op de baan om op jacht te gaan naar het grandslamrecord van de Australische Margaret Court (24 titels).

Finale

Het lukt de veterane vooralsnog echter maar niet om nummer 24 binnen te halen. Zowel op Wimbledon als de US Open verloor ze al twee keer de finale. Vorig jaar moest de Amerikaanse het in de eindstrijd op Flushing Meadows afleggen tegen de Canadese tiener Bianca Andreescu.

"Ik speel al zo lang dat ik nu ben aanbeland in het moderne tijdperk, zonder publiek op de tribunes. Alles is digitaal", zei Williams met een knipoog, verwijzend naar de lege tribunes in New York vanwege de coronacrisis. "Ik ben er rustig onder."

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

4 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

5 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

6 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

9 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

9 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

13 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

15 uur geleden