Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams naar derde ronde US Open

Serena Williams naar derde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft zich geplaatst voor de derde ronde van de US Open. De 38-jarige Amerikaanse, die jaagt op haar 24e grandslamtitel, won donderdag in het lege Arthur Ashe-stadion in New York haar partij in de tweede ronde tegen Margarita Gasparyan met 6-2 6-4. Williams had iets meer dan 1,5 uur nodig om de Russin te verslaan en haar 103e zege op de US Open te boeken.

Williams, die het toernooi zes keer won en als derde is geplaatst, gaat het nu opnemen tegen landgenote Sloane Stephens. Die veroverde in 2017 de titel in New York. "Sloane is zo'n goede tennisster. Ze heeft hier al eens gewonnen en ze heeft ook mij al eens verslagen, dus ze weet hoe het moet", aldus Williams.

De laatste grandslamzege van Williams dateert van begin 2017 op de Australian Open. Ze werd daarna moeder, maar keerde terug op de baan om op jacht te gaan naar het grandslamrecord van de Australische Margaret Court (24 titels).

Finale

Het lukt de veterane vooralsnog echter maar niet om nummer 24 binnen te halen. Zowel op Wimbledon als de US Open verloor ze al twee keer de finale. Vorig jaar moest de Amerikaanse het in de eindstrijd op Flushing Meadows afleggen tegen de Canadese tiener Bianca Andreescu.

"Ik speel al zo lang dat ik nu ben aanbeland in het moderne tijdperk, zonder publiek op de tribunes. Alles is digitaal", zei Williams met een knipoog, verwijzend naar de lege tribunes in New York vanwege de coronacrisis. "Ik ben er rustig onder."

Meer uit Sport

Zwitserse Reusser wint tijdrit in de Tour en grijpt gele trui

DIJON (ANP) - Marlen Reusser heeft de vierde etappe in de Tour de France Femmes op haar naam geschreven en de leiding in het algemeen klassement gegrepen. De Zwitserse regerend wereldkampioene tijdrijden van Movistar was in de individuele tijdrit over 21 kilometer van Gevrey-Chambertin naar Dijon met 27.30 minuten 4 seconden sneller dan Lieke Nooijen en 18 seconden dan Demi Vollering.

3 uur geleden
'Onbevangen' Broeders-Bol gaat bij EK-debuut op 800 voor finale

ARNHEM (ANP) - Femke Broeders-Bol (26) heeft voor haar EK-debuut op de 800 meter in Birmingham zichzelf als doel gesteld om een finaleplaats te halen. Dat vertelde ze dinsdag bij de teampresentatie van de Nederlandse ploeg voor de EK atletiek in Birmingham op sportcentrum Papendal.

4 uur geleden
Italiaanse sprinter Milan boekt tweede ritzege op rij in Polen

SZCZECIN (ANP) - Jonathan Milan heeft ook de tweede etappe in de Ronde van Polen gewonnen. De Italiaan van Lidl-Trek was na 150 kilometer tussen Międzyzdroje en Szczecin de beste in de massasprint, nadat hij ook al de eerste rit in de sprint had gewonnen. De Fransman Paul Magnier werd tweede en Matteo Malucelli uit Italië werd derde.

5 uur geleden
Eerste wielrenster vertrokken in tijdrit Tour de France Femmes

GÉVREY-CHAMBERTIN (ANP) - Romina Hinojosa uit Mexico is als eerste wielrenster vertrokken in de vierde etappe van de Tour de France Femmes. De rit is een individuele tijdrit van Gévrey-Chambertin naar Dijon over 21 kilometer.

6 uur geleden
Turners Faverus, De Munck en Grünberg in ploeg voor EK in Zagreb

ROTTERDAM (ANP) - Turner Elijah Faverus (19) is opgenomen in de selectie voor de EK in Zagreb, Kroatië. Faverus won de afgelopen periode drie van de vier kwalificatiewedstrijden en verzekerde zich daarmee als meerkamper van een plek in de EK-selectie.

7 uur geleden
Schoonspringster Praasterink pakt opnieuw EK-brons

PARIJS (ANP) - Schoonspringster Else Praasterink heeft net als vorig jaar een bronzen medaille gewonnen op de 10-metertoren bij het EK zwemmen. De 23-jarige Brabantse eindigde in Parijs na vijf sprongen op een totaal van 305,15 punten en kwam slechts 0,15 punten te kort voor het zilver van de Duitse Pauline Pfeif. De Europese titel ging naar Maisie Bond uit Groot-Brittannië.

20 uur geleden
Tenniszussen Williams met wildcard naar dubbelspel Cincinnati

CINCINNATI (ANP/RTR) - De zussen Venus (46) en Serena (44) Williams komen volgende week samen uit in het dubbelspel op het masterstoernooi in het Amerikaanse Cincinnati. De veelvoudig grandslamwinnaressen hebben van de organisatie een wildcard gekregen. Ze speelden voor het laatst samen in het dubbelspel op de US Open van 2022.

1 dag geleden