Serena Williams had het één set lastig tegen landgenote Ahn
PARIJS (ANP) - Serena Williams heeft in de jacht op haar 24e grandslamtitel de eerste horde genomen in Parijs. De 39-jarige Amerikaanse tennisster rekende in twee sets af met haar landgenote Kristie Ahn: 7-6 (2) 6-0.
Williams, als zesde geplaatst op Roland Garros en drievoudig winnares van het toernooi, had het in de eerste set lastig tegen Ahn, de nummer 101 van de wereldranglijst. Tot twee keer kwam ze een break achter, maar ze herstelde zich net op tijd en greep de eerste set in de tiebreak.
In de tweede set nam Williams meteen een break voorsprong. Ze liep vervolgens moeiteloos uit naar 5-0 en serveerde voor de zege. Ahn knokte zich nog enkele keren terug tot deuce, maar Williams pakte de zege op het vijfde matchpoint alsnog.
Williams treft in de tweede ronde Tsvetana Pironkova. Beide speelsters stonden eerder deze maand nog tegenover elkaar in de kwartfinale van de US Open. Williams versloeg de ondertussen 33-jarige Bulgaarse toen in drie sets: 4-6 6-3 6-2. Pironkova, die in de eerste ronde in Parijs de Duitse Andrea Petkovic versloeg (6-3 6-3), speelde in New York haar eerste toernooi sinds Wimbledon 2017.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
29 minuten geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
36 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
11 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
14 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
17 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
23 uur geleden