Serena Williams had het één set lastig tegen landgenote Ahn
PARIJS (ANP) - Serena Williams heeft in de jacht op haar 24e grandslamtitel de eerste horde genomen in Parijs. De 39-jarige Amerikaanse tennisster rekende in twee sets af met haar landgenote Kristie Ahn: 7-6 (2) 6-0.
Williams, als zesde geplaatst op Roland Garros en drievoudig winnares van het toernooi, had het in de eerste set lastig tegen Ahn, de nummer 101 van de wereldranglijst. Tot twee keer kwam ze een break achter, maar ze herstelde zich net op tijd en greep de eerste set in de tiebreak.
In de tweede set nam Williams meteen een break voorsprong. Ze liep vervolgens moeiteloos uit naar 5-0 en serveerde voor de zege. Ahn knokte zich nog enkele keren terug tot deuce, maar Williams pakte de zege op het vijfde matchpoint alsnog.
Williams treft in de tweede ronde Tsvetana Pironkova. Beide speelsters stonden eerder deze maand nog tegenover elkaar in de kwartfinale van de US Open. Williams versloeg de ondertussen 33-jarige Bulgaarse toen in drie sets: 4-6 6-3 6-2. Pironkova, die in de eerste ronde in Parijs de Duitse Andrea Petkovic versloeg (6-3 6-3), speelde in New York haar eerste toernooi sinds Wimbledon 2017.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
2 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
5 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
10 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden