Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Serena Williams begint toernooi Cincinnati tegen Raducanu

Serena Williams begint toernooi Cincinnati tegen Raducanu

CINCINNATI (ANP) - Serena Williams begint het tennistoernooi van Cincinnati met een partij tegen de Britse Emma Raducanu. Daarmee treft de Amerikaanse, die bezig is aan haar afscheidstournee, de winnares van de US Open van vorig jaar. Williams (40) kondigde onlangs aan dat het einde van haar loopbaan nadert. Verwacht wordt dat ze eind augustus op de US Open aan haar laatste toernooi begint.

Williams won na een blessureperiode vorige week in Toronto voor het eerst na ruim een jaar weer een partij. De 23-voudig grandslamkampioene maakte daarna in een interview met Vogue bekend dat ze wellicht bezig is aan haar laatste weken als tennisprof. Niet veel later verloor ze van de Zwitserse Belinda Bencic. In Cincinnati wacht haar een zware klus. Mocht ze winnen van Raducanu dan is mogelijk de Belarussische Victoria Azarenka haar volgende tegenstandster.

Williams, die op haar zeventiende in 1999 op de US Open haar eerste grandslamtitel veroverde, speelde niet eerder tegen Raducanu. De 19-jarige Britse won het toernooi in New York vorig jaar als qualifier.

Bij de mannen begint Botic van de Zandschulp met een partij tegen de Amerikaan Maxime Cressy. Bij winst volgt een duel met de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev die een bye heeft in de eerste ronde. Novak Djokovic trok zich zoals verwacht terug voor het masterstoernooi van Cincinnati. De Serviër, vorige maand winnaar van Wimbledon, wacht nog op versoepeling van de coronaregels in de VS. Djokovic is niet gevaccineerd en daarom vooralsnog niet welkom in New York.

Meer uit Sport

GP van Italië onderbroken na crash Ferrari-coureur Leclerc

MONZA (ANP) - De Grote Prijs van Italië is stilgelegd na een crash van Charles Leclerc in de Ferrari. De Monegask raakte in de derde ronde de controle over de wagen kwijt en vloog van de baan. Met een rode vlag is de wedstrijd gestopt.

1 uur geleden
Motorcrosser Herlings pakt derde wereldtitel in MXGP

AFYONKARAHISAR (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings (31) heeft zondag voor de derde keer in zijn carrière de wereldtitel in de MXGP veroverd. In Turkije had hij na de eerste manche al genoeg punten verzameld om dit seizoen niet meer achterhaald te kunnen worden door de Fransman Romain Febvre. De Nederlander won de eerste manche, voor de Sloveen Tim Gajser en Febvre.

2 uur geleden
Als eerste geplaatste Zverev nu wel in drie sets door op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is door naar de vierde ronde van de US Open. In de nacht van zaterdag op zondag versloeg de als eerste geplaatste Duitser de als 25e geplaatste Chileen Alejandro Tabilo in de derde ronde in drie sets: 6-2 7-6 (2) 6-2.

7 uur geleden
Van de Zandschulp wint opnieuw en staat in vierde ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp staat in de vierde ronde van de US Open. De 30-jarige Nederlandse tennisser rekende in de nacht van zaterdag op zondag in een lange partij van vijf sets af met de 27-jarige Belg Zizou Bergs, die als 31e was geplaatst. Het werd 3-6 7-6 (3) 4-6 7-6 (6) 6-3.

11 uur geleden
Broeders-Bol tweede in eerste Diamond League-finale op 800 meter

BRUSSEL (ANP) - Femke Broeders-Bol (26) is bij haar eerste finale van de Diamond League op de 800 meter tweede geworden. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel noteerde de Nederlandse 1.54,81. Audrey Werro, de Europees kampioene uit Zwitserland, was nipt sneller en won in 1.54,75. Saida Tsehaye uit Ethiopië werd derde: 1.57,57.

18 uur geleden
Visser vijfde in finale Diamond League op 100 meter horden

BRUSSEL (ANP) - Nadine Visser (31) is bij de finale van de Diamond League vijfde geworden op de 100 meter horden. De Europees kampioene noteerde 12,54 seconden en zag de Amerikaanse wereldrecordhoudster Masai Russell naar de winst lopen in 12,30 seconden. Devynne Charlton uit de Bahama's werd tweede (12,33), voor de Jamaicaanse Megan Simmonds (12,43).

18 uur geleden
Verstappen start op zesde plek bij GP van Italië, Gasly op pole

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen start zondag bij de Grote Prijs van Italië vanaf de zesde plek. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull Racing zag de Fransman Pierre Gasly met zijn Alpine in Monza verrassend de poleposition veroveren. De Brit George Russell begint in zijn Mercedes op de tweede plaats.

21 uur geleden