Serena verslaat tenniszus Venus Williams in 31e 'Sister Act'
LEXINGTON (ANP) - De tenniszussen Serena en Venus Williams hebben voor de 31e keer tegen elkaar gespeeld in een proftoernooi. Serena, de jongste van de twee en meest succesvolle met 23 grandslamzeges, won de confrontatie in de tweede ronde van het WTA-toernooi in het Amerikaanse Lexington in drie sets: 3-6 6-3 6-4. Het was de negentiende keer dat Serena de 'Sister Act' won.
Venus, inmiddels veertig jaar en goed voor zeven grandslamoverwinningen in haar carrière, won de eerste set. Ze kwam 2-0 achter, maar won vervolgens vijf games op rij en maakte het af (6-3). In het tweede bedrijf liep de 38-jarige Serena naar 5-2 uit en won de set met 6-3. In de beslissende set kwam Serena 4-2 achter, maar ze vocht zich terug in het hoogstaande duel en greep de winst door vier games achtereen te winnen (6-4). Serena sloeg 14 aces.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
7 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
8 uur geleden