Senegal vertrekt zonder besmette spelers naar Afrika Cup
DAKAR (ANP) - De voetballers van Senegal zijn zonder drie met het coronavirus besmette voetballers naar Kameroen vertrokken om deel te nemen aan de Afrika Cup. Bij een uitbraak van het virus bleken de spelers Pape Sarr, Nampalys Mendy en Mame Thiam besmet te zijn. Datzelfde geldt voor zes mensen uit de begeleiding.
Het vertrek van de selectie liep daardoor enkele uren vertraging op. De besmette personen zijn onder toezicht van een arts vooralsnog achtergebleven op de plaats waar de groep op trainingskamp was. Het is de bedoeling dat ze alsnog afreizen, nadat ze negatief hebben getest.
De Afrika Cup begint zondag in Kameroen, een land met een lage vaccinatiegraad. Met topspelers als Sadio Mané (Liverpool) en doelman Edouard Mendy (Chelsea) behoort Senegal tot de favorieten. In de groepsfase neemt Senegal het op tegen Zimbabwe, Guinee en Malawi.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
43 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
20 uur geleden