Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Semedo schiet Fortuna Sittard in blessuretijd langs RKC Waalwijk

Semedo schiet Fortuna Sittard in blessuretijd langs RKC Waalwijk

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft het jaar uitstekend afgesloten. Het elftal van trainer Sjord Ultee versloeg RKC Waalwijk dinsdag in blessuretijd (2-1) en bleef daarmee in december ongeslagen. Fortuna won eerder deze maand van Willem II (3-2) en Heracles Almelo (1-2) en speelde gelijk tegen FC Utrecht (1-1).

RKC nam na een kwartier spelen de leiding door een doelpunt van Finn Stokkers. De spits scoorde zaterdag ook al tegen PSV en staat dit seizoen in de competitie nu op vijf doelpunten. De gelijkmaker kwam kort voor rust op naam van de Duitser Sebastian Polter, die de bal bij de tweede paal in het doel tikte en daarbij net niet in buitenspelpositie stond.

Het leek bij 1-1 te blijven, maar Lisandro Semedo schoot in de 92e minuut de bal nog achter doelman Kostas Lamprou. RKC kreeg daarna nog een hele grote kans op de gelijkmaker.

Derde nederlaag

Voor RKC betekende het de derde nederlaag op rij. De Waalwijkers hebben nu 12 punten en moeten Fortuna Sittard met 13 punten op de ranglijst nu voor laten gaan. Fortuna is door de goede serie onder Ultee, die de ontslagen Kevin Hofland in november opvolgde, naar de twaalfde plaats gestegen.

De spelers van RKC hadden rouwbanden om voor erelid Henk van Delft, die maandag op 83-jarige leeftijd overleed.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

11 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

11 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

11 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

12 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

12 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

16 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

20 uur geleden