Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Semedo schiet Fortuna Sittard in blessuretijd langs RKC Waalwijk

Semedo schiet Fortuna Sittard in blessuretijd langs RKC Waalwijk

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft het jaar uitstekend afgesloten. Het elftal van trainer Sjord Ultee versloeg RKC Waalwijk dinsdag in blessuretijd (2-1) en bleef daarmee in december ongeslagen. Fortuna won eerder deze maand van Willem II (3-2) en Heracles Almelo (1-2) en speelde gelijk tegen FC Utrecht (1-1).

RKC nam na een kwartier spelen de leiding door een doelpunt van Finn Stokkers. De spits scoorde zaterdag ook al tegen PSV en staat dit seizoen in de competitie nu op vijf doelpunten. De gelijkmaker kwam kort voor rust op naam van de Duitser Sebastian Polter, die de bal bij de tweede paal in het doel tikte en daarbij net niet in buitenspelpositie stond.

Het leek bij 1-1 te blijven, maar Lisandro Semedo schoot in de 92e minuut de bal nog achter doelman Kostas Lamprou. RKC kreeg daarna nog een hele grote kans op de gelijkmaker.

Derde nederlaag

Voor RKC betekende het de derde nederlaag op rij. De Waalwijkers hebben nu 12 punten en moeten Fortuna Sittard met 13 punten op de ranglijst nu voor laten gaan. Fortuna is door de goede serie onder Ultee, die de ontslagen Kevin Hofland in november opvolgde, naar de twaalfde plaats gestegen.

De spelers van RKC hadden rouwbanden om voor erelid Henk van Delft, die maandag op 83-jarige leeftijd overleed.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

3 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

7 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

11 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

11 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

11 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

20 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

23 uur geleden