Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Selectie voetbalclub Hertha in quarantaine na coronageval

Selectie voetbalclub Hertha in quarantaine na coronageval

BERLIJN (ANP) - Spelers en staf van de Duitse voetbalclub Hertha BSC moeten veertien dagen in quarantaine. Dat besluit volgde nadat een van de spelers positief was getest op het coronavirus. Hertha, waarvoor de Nederlanders Karim Rekik, Daishawn Redan en Javairô Dilrosun uitkomen, wilde juist dinsdag weer een groepstraining afwerken.

"De betreffende speler had de bewuste klachten waarop we hem al hadden gescheiden van de groep. Een test op het virus leverde vervolgens een positief resultaat op", vertelde teamarts Uli Schleicher. "Alle spelers en de leden van het kader moeten nu twee weken thuis blijven, wat ook een individueel trainingsprogramma buitenshuis uitsluit. We wachten nu af of er nog meer gevallen volgen. Daarvan zijn we afhankelijk om een tijdstip te kunnen bepalen wanneer we weer als groep aan de slag kunnen."

Bij de Italiaanse voetbalclub Juventus gingen nog eens tien speelsters van het hoogste vrouwenteam in vrijwillige quarantaine. Het gaat om internationals die tijdens hun trip naar Portugal voor de Algarve Cup mogelijk in contact zijn geweest met een persoon die nu de ziekte Covid-19 heeft. Bij Juventus bleven eerder al 121 mensen, onder wie een aantal spelers, thuis nadat bij de speler Daniele Rugani besmetting met het coronavirus was geconstateerd. Verdediger Matthijs de Ligt deed in een korte videoboodschap een oproep geld te doneren voor de Italiaanse zorgsector.

Meer uit Voetbal

Oud-international Janssen vervolgt voetbalcarrière in Amerika

PORTLAND (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen vervolgt zijn voetbalcarrière bij het Amerikaanse Portland Timbers in de Major League Soccer. De 32-jarige oud-international komt transfervrij over van Royal Antwerp FC en tekent een contract voor twee jaar bij de club uit de staat Oregon.

13 uur geleden
Fenerbahçe met Aké door naar derde voorronde Champions League

ZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.

14 uur geleden
FIFA-baas noemt investeringsplan 'kans, maar geen verplichting'

ZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.

14 uur geleden
FC Twente ondanks thuisnederlaag met vertrouwen naar Ferencváros

BOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.

17 uur geleden
Tuchtprocedures FIFA tegen Argentijnse spelers en bond om WK

ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.

17 uur geleden
Ajax nog zonder Šutalo en Itakura in thuisduel met Vojvodina

AMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.

19 uur geleden
Feyenoord verkoopt Slowaakse buitenspeler Sauer aan VfB Stuttgart

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.

20 uur geleden