Selectie Paris Saint-Germain zonder Wijnaldum in Japan
TOKIO (ANP/AFP) - De selectie van Paris Saint-Germain is zondag geland in Japan voor een oefencampagne met drie wedstrijden. Georginio Wijnaldum zit niet bij de 25 voetballers die in Tokio arriveerden. De nieuwe trainer Christophe Galtier nam de 31-jarige Nederlandse middenvelder niet mee.
PSG, met de sterspelers Kylian Mbappé, Neymar en Lionel Messi, neemt het tijdens het verblijf van tien dagen in Japan op tegen Kawasaki Frontale, Urawa Reds en Gamba Osaka uit de Japanse J-League. "We hebben drie wedstrijden tegen goede tegenstanders", zei Galtier, die deze zomer trainer Mauricio Pochettino opvolgde. De club opent ook een nieuwe voetbalacademie in Japan.
Messi keek vooruit naar de wedstrijden en zei dat het Japanse voetbal "een grote stap" vooruit had gezet. "Ze spelen heel goed georganiseerd en zijn zeker in fysiek opzicht veel meer competitief geworden."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
40 minuten geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
17 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
18 uur geleden