Selectie Manchester United kijkt uit naar komst Ten Hag
MANCHESTER (ANP) - De selectie van Manchester United kijkt uit naar de komst van trainer Erik ten Hag, zegt verdediger Diogo Dalot. Ten Hag moet United vanaf komende zomer weer richting de top van Engeland en Europa zien te stuwen.
"Ik denk niet dat je er heel veel kijk op hoeft te hebben om te zien dat hij een geweldige trainer is", zei Dalot tegen Sky Sports. "Wat hij bij Ajax heeft laten zien is echt geweldig. Hij speelt attractief voetbal en ik denk dat iedere fan van United verheugd is om een trainer als hij te krijgen. En ik denk wij ook als spelers."
Ten Hag (52), die met Ajax dichtbij de landstitel is, tekende anderhalve week geleden een contract voor drie jaar, met een optie voor een vierde seizoen. "Voor ons is het fijn dat het duidelijk is met wie we volgend seizoen te maken hebben. We weten nu wat we kunnen verwachten voordat we de zomerstop ingaan", aldus de 23-jarige Portugees.
Cristiano Ronaldo
"En dan hebben we in de voorbereiding de tijd om samen te werken en aan onze ideeën te bouwen voordat het nieuwe seizoen begint", aldus Dalot, die ook zei te hopen dat zijn landgenoot Cristiano Ronaldo aan United verbonden blijft. "Ik kan niets anders dan bewondering hebben voor de manier waarop hij werkt en wat voor mens hij is. De cijfers die hij laat zien, liegen niet. We hopen dus hem erbij te houden."
Manchester United staat zesde in de Premier League. De ploeg van interim-trainer Ralf Rangnick neemt het maandagavond op tegen Brentford. Die wedstrijd moet gewonnen worden, wil de club nog enige kans maken op plaatsing voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de zevende speelronde van de Premier League eindelijk zijn eerste overwinning geboekt. De ploeg van de internationals Micky van de Ven en Jan Paul van Hecke won in het eigen stadion met 3-1 van Coventry City. De Spurs verlieten dankzij de verdiende 3 punten de laatste plaats en staan nu zelfs boven Coventry op de zestiende plaats.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona ziet de herstelde middenvelder Frenkie de Jong als een van de opties achterin tijdens de uitwedstrijd in de Champions League tegen Paris Saint-Germain van dinsdag. De Catalaanse ploeg mist verdedigers Eric García, Jules Koundé en Andreas Christensen in Parijs.
7 uur geledenZAGREB (ANP/AFP) - De politie in Kroatië heeft 23 supporters van Hajduk Split aangeklaagd, omdat zij voorafgaand aan de wedstrijd vorige week donderdag tegen Ajax nazistische en antisemitische leuzen scandeerden. Leden van de harde kern riepen tijdens een mars op weg naar het stadion leuzen als 'verpletter de Joden' en 'sta op Adolf Hitler'.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City moet het acht weken zonder aanvaller Antoine Semenyo stellen. Dat zei Manchester City-trainer Enzo Maresca op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AEK Athene van dinsdag.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Sarina Wiegman blijft langer bondscoach van de Engelse voetbalsters. De 56-jarige Wiegman lag vast tot en met het WK van 2027 en heeft een nieuw contract getekend tot en met het EK van 2029.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
1 dag geleden