Selectie en staf Feyenoord aangekomen op stadhuis voor huldiging
ROTTERDAM (ANP) - De spelersgroep, trainers en staf van Feyenoord zijn rond 11.30 uur aangekomen op het stadhuis in Rotterdam voor de huldiging van het zondag behaalde kampioenschap.
Spelers en trainersstaf worden ontvangen en toegesproken door burgemeester Ahmed Aboutaleb. Om 12.00 uur zal Feyenoord het bordes van het stadhuis opgaan en worden toegejuicht door tienduizenden mensen.
De Coolsingel, het Hofplein en omgeving staan al enkele uren vol met supporters van de club. Ze zingen liederen en de stemming is uitbundig. Een enkeling steekt vuurwerk af.
Veiligheidsmaatregelen
De huldiging is omgeven met veel veiligheidsmaatregelen. Er is veel politie op de been en er geldt een verbod op het gebruik van alcohol tot het einde van de huldiging. Na de wedstrijd van zondag hield de politie zo'n honderd mensen aan, veelal voor kleine vergrijpen.
Rotterdam hoopt op een herhaling van het feest in 2017. De huldiging, toen bezocht door naar schatting 150.000 mensen, verliep destijds zonder grote incidenten.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden