Selectie en staf Feyenoord aangekomen op stadhuis voor huldiging
ROTTERDAM (ANP) - De spelersgroep, trainers en staf van Feyenoord zijn rond 11.30 uur aangekomen op het stadhuis in Rotterdam voor de huldiging van het zondag behaalde kampioenschap.
Spelers en trainersstaf worden ontvangen en toegesproken door burgemeester Ahmed Aboutaleb. Om 12.00 uur zal Feyenoord het bordes van het stadhuis opgaan en worden toegejuicht door tienduizenden mensen.
De Coolsingel, het Hofplein en omgeving staan al enkele uren vol met supporters van de club. Ze zingen liederen en de stemming is uitbundig. Een enkeling steekt vuurwerk af.
Veiligheidsmaatregelen
De huldiging is omgeven met veel veiligheidsmaatregelen. Er is veel politie op de been en er geldt een verbod op het gebruik van alcohol tot het einde van de huldiging. Na de wedstrijd van zondag hield de politie zo'n honderd mensen aan, veelal voor kleine vergrijpen.
Rotterdam hoopt op een herhaling van het feest in 2017. De huldiging, toen bezocht door naar schatting 150.000 mensen, verliep destijds zonder grote incidenten.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden