Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Seizoen Rodri van Manchester City over door gescheurde kruisband

Seizoen Rodri van Manchester City over door gescheurde kruisband

MANCHESTER (ANP) - De Spaanse middenvelder Rodri van Manchester City komt dit seizoen niet meer in actie. Dat meldde coach Pep Guardiola in een persconferentie. "Hij is vrijdagmorgen geopereerd aan een gescheurde voorste kruisband. Dit seizoen zal Rodri er niet meer bij zijn", aldus de coach, die zijn ploeg klaarstoomt voor de wedstrijd tegen Newcastle United op zaterdag in de Premier League. "Het is helaas de ergste blessure, maar dit kan gebeuren in het voetbal en wij zullen hem ondersteunen bij zijn revalidatie."

Rodri viel afgelopen zondag uit tijdens de topper tegen Arsenal (2-2). De 28-jarige Spaanse international is een belangrijke speler voor Manchester City. "We hebben geen vergelijkbare speler. We zullen als team een manier moeten vinden om datgene te brengen wat Rodri ons heeft gegeven", zei Guardiola, die niet uitsloot dat City een controlerende middenvelder als vervanger zal aantrekken. "We zullen zien wat mogelijk is, we hebben tijd om erover na te denken."

De blessure is een flinke tegenvaller voor Rodri. Juist hij had voor het duel met Arsenal geklaagd over de overvolle speelkalender voor topvoetballers en het gevaar voor overbelasting. "Iemand moet op ons letten", waarschuwde hij. "Want wij zijn de belangrijkste mensen in deze tak van sport."

Rodri kwam in 2019 over van Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

1 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

2 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

3 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

3 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

3 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

5 uur geleden