Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Seizoen Rodri van Manchester City over door gescheurde kruisband

Seizoen Rodri van Manchester City over door gescheurde kruisband

MANCHESTER (ANP) - De Spaanse middenvelder Rodri van Manchester City komt dit seizoen niet meer in actie. Dat meldde coach Pep Guardiola in een persconferentie. "Hij is vrijdagmorgen geopereerd aan een gescheurde voorste kruisband. Dit seizoen zal Rodri er niet meer bij zijn", aldus de coach, die zijn ploeg klaarstoomt voor de wedstrijd tegen Newcastle United op zaterdag in de Premier League. "Het is helaas de ergste blessure, maar dit kan gebeuren in het voetbal en wij zullen hem ondersteunen bij zijn revalidatie."

Rodri viel afgelopen zondag uit tijdens de topper tegen Arsenal (2-2). De 28-jarige Spaanse international is een belangrijke speler voor Manchester City. "We hebben geen vergelijkbare speler. We zullen als team een manier moeten vinden om datgene te brengen wat Rodri ons heeft gegeven", zei Guardiola, die niet uitsloot dat City een controlerende middenvelder als vervanger zal aantrekken. "We zullen zien wat mogelijk is, we hebben tijd om erover na te denken."

De blessure is een flinke tegenvaller voor Rodri. Juist hij had voor het duel met Arsenal geklaagd over de overvolle speelkalender voor topvoetballers en het gevaar voor overbelasting. "Iemand moet op ons letten", waarschuwde hij. "Want wij zijn de belangrijkste mensen in deze tak van sport."

Rodri kwam in 2019 over van Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

11 minuten geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

4 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

14 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

15 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

16 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

17 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

20 uur geleden