Seizoen Ajax-keeper Ramaj lijkt ten einde door breuk in elleboog
AMSTERDAM (ANP) - Ajax denkt dit seizoen niet meer te kunnen beschikken over keeper Diant Ramaj. De doelman heeft donderdag tegen Go Ahead Eagles (1-1) een elleboogblessure opgelopen.
Volgens Ajax heeft Ramaj een breuk in zijn linkerelleboog. De 22-jarige Duitser met Kosovaarse roots was schuldig aan het doelpunt van Go Ahead. Ramaj kreeg in de slotfase een voorzet niet onder controle en zag Bas Kuipers voor de gelijkmaker zorgen.
"Ik kwam ongelukkig terecht na een luchtduel", aldus Ramaj op de website van Ajax. "Helaas heb ik mijn elleboog gebroken. Ik zal in ieder geval de komende weken niet kunnen spelen. Uiteraard hoop ik nog te kunnen spelen, maar het zal waarschijnlijk moeilijk worden."
Ramaj bleef enige tijd liggen na het doelpunt van Kuipers, maar speelde de wedstrijd wel uit.
Ajax staat met nog zes duels te gaan vijfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
18 minuten geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
43 minuten geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
2 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
3 uur geleden