Seizoen Ajax-keeper Ramaj lijkt ten einde door breuk in elleboog
AMSTERDAM (ANP) - Ajax denkt dit seizoen niet meer te kunnen beschikken over keeper Diant Ramaj. De doelman heeft donderdag tegen Go Ahead Eagles (1-1) een elleboogblessure opgelopen.
Volgens Ajax heeft Ramaj een breuk in zijn linkerelleboog. De 22-jarige Duitser met Kosovaarse roots was schuldig aan het doelpunt van Go Ahead. Ramaj kreeg in de slotfase een voorzet niet onder controle en zag Bas Kuipers voor de gelijkmaker zorgen.
"Ik kwam ongelukkig terecht na een luchtduel", aldus Ramaj op de website van Ajax. "Helaas heb ik mijn elleboog gebroken. Ik zal in ieder geval de komende weken niet kunnen spelen. Uiteraard hoop ik nog te kunnen spelen, maar het zal waarschijnlijk moeilijk worden."
Ramaj bleef enige tijd liggen na het doelpunt van Kuipers, maar speelde de wedstrijd wel uit.
Ajax staat met nog zes duels te gaan vijfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
8 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
48 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
12 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
23 uur geleden