Seizoen Ajax-keeper Ramaj lijkt ten einde door breuk in elleboog
AMSTERDAM (ANP) - Ajax denkt dit seizoen niet meer te kunnen beschikken over keeper Diant Ramaj. De doelman heeft donderdag tegen Go Ahead Eagles (1-1) een elleboogblessure opgelopen.
Volgens Ajax heeft Ramaj een breuk in zijn linkerelleboog. De 22-jarige Duitser met Kosovaarse roots was schuldig aan het doelpunt van Go Ahead. Ramaj kreeg in de slotfase een voorzet niet onder controle en zag Bas Kuipers voor de gelijkmaker zorgen.
"Ik kwam ongelukkig terecht na een luchtduel", aldus Ramaj op de website van Ajax. "Helaas heb ik mijn elleboog gebroken. Ik zal in ieder geval de komende weken niet kunnen spelen. Uiteraard hoop ik nog te kunnen spelen, maar het zal waarschijnlijk moeilijk worden."
Ramaj bleef enige tijd liggen na het doelpunt van Kuipers, maar speelde de wedstrijd wel uit.
Ajax staat met nog zes duels te gaan vijfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
2 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
23 uur geleden