Sedney wint 60 meter horden bij World Indoor Tour in Birmingham
BIRMINGHAM (ANP) - Atlete Zoë Sedney heeft indruk gemaakt op de 60 meter horden bij de indoorwedstrijd uit de World Tour in Birmingham. De 20-jarige Sedney won de race in de zogeheten Müller Grand Prix in 8,02. Dat is net iets boven haar persoonlijke record van 7,98. Ze bleef de Zwitserse Ditaji Kambundji een fractie voor aan de meet (8,05).
Liemarvin Bonevacia rende op de 400 meter naar de tweede plaats in 46,08, zijn beste tijd van dit seizoen. Hij moest alleen Kahmari Montgomery voor zich dulden. De Amerikaan won in 45,72.
Lieke Klaver liep ook een sterke 400 meter. De 23-jarige atlete liep de hele race aan de leiding, maar zag vlak voor de finish Stephenie Ann McPherson voorbijkomen. De Jamaicaanse klokte 51,39 en Klaver noteerde 51,49. Die tijd lag net boven haar persoonlijk record van 51,21.
Sedney, Bonevacia en Klaver wisten zich eerder deze winter al te kwalificeren voor de WK indoor in maart in Belgrado.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - De hockeyers van Rotterdam zijn voor de tweede keer in het bestaan van de club landskampioen geworden. De ploeg van trainer Erik van Driel speelde in het eigen stadion in het tweede duel met 2-2 gelijk tegen titelverdediger Amsterdam. Dat was voldoende na de 3-2-zege van de Rotterdammers in het eerste duel.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft voor het derde jaar op rij de tweede ronde van Roland Garros bereikt. De 25-jarige Nederlander won na iets meer dan drie uur met 6-3 3-6 6-3 6-4 van de zestien jaar oudere Stan Wawrinka. De Zwitserse oud-winnaar speelde zijn laatste partij in Parijs. Hij beëindigt na het seizoen zijn carrière.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Amsterdam hebben de landstitel gewonnen. Het elftal van trainer Jesse Mahieu versloeg regerend kampioen Den Bosch na shoot-outs. Voor Amsterdam is het de 22e landstitel uit de clubgeschiedenis en de vijfde deze eeuw. Den Bosch blijft op 23 landstitels staan.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van Roland Garros. De viervoudig winnares van het grandslamtoernooi in Parijs was met 6-1 6-2 te sterk voor Emerson Jones uit Australië.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor begint dinsdag om 11.00 uur aan zijn wedstrijd tegen Matteo Arnaldi in de eerste ronde van Roland Garros. Het duel tussen de Nederlander en de Italiaan is de eerste partij van de dag op baan 7.
6 uur geledenMILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.
8 uur geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.
9 uur geleden