Scout Marcel Bout moet na acht jaar vertrekken bij ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Marcel Bout is niet langer werkzaam bij Manchester United. De Nederlandse scout moet na acht jaar vertrekken bij de Engelse club.
Louis van Gaal nam Bout mee toen hij na het WK van 2014 bij Manchester United aan de slag ging. De trainer werd twee jaar later ontslagen. Bout bleef wel, maar moet nu net als hoofdscout Jim Lawlor alsnog weg. Het tweetal kreeg de laatste tijd veel kritiek. Manchester besteedde veel geld, maar wist desondanks niet de aansluiting te vinden met de clubs bovenin. De club staat nu zesde op 22 punten van koploper Liverpool.
"We danken Jim en Marcel hartelijk voor hun belangrijke bijdrage. We wensen ze het beste voor de toekomst", aldus Manchester United.
Ajax-trainer Erik ten Hag gaat komend seizoen, naar alle waarschijnlijkheid, aan de slag als nieuwe hoofdtrainer van Manchester.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
1 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
7 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
19 uur geleden