Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende Van Dijk belangrijk bij zege Liverpool

Scorende Van Dijk belangrijk bij zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zijn wisselvallige seizoen vervolgd met een zege op Wolverhampton Wanderers. De ploeg van Jürgen Klopp was mede dankzij een treffer van aanvoerder Virgil van Dijk met 2-0 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst.

De wedstrijd stond aanvankelijk in september op het programma, maar werd uitgesteld vanwege het overlijden van koningin Elizabeth. Inmiddels hadden de twee ploegen geen geheimen meer voor elkaar, nadat zij sinds de jaarwisseling al drie keer tegen elkaar hadden gespeeld. Liverpool was te sterk in de replay van de FA Cup (0-1) na een 2-2-gelijkspel in het eerste duel. Wolverhampton won de competitiewedstrijd op eigen veld (3-0).

Liverpool, dat begon met Cody Gakpo op de bank, moest toestaan hoe Wolverhampton in de openingsfase een aantal keren gevaarlijk opdook voor keeper Alisson. De thuisploeg was vervolgens twee keer dichtbij via Harvey Elliott, maar de middenvelder kopte naast en zag zijn tweede inzet gestopt worden door José Sá.

Het publiek op Anfield moest geduld hebben tot de 73e minuut, voordat Van Dijk voor de 1-0 zorgde. De Oranje-international zag zijn eerste kopbal gestopt worden, maar werkte zijn tweede poging binnen. Na goed werk van invaller Gakpo in de opbouw verdubbelde Mohamed Salah de score vier minuten later, 2-0.

Meer uit Voetbal

Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

37 minuten geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

3 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

4 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

5 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

16 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

20 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden