Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende Til rekende al op 'moeilijk potje' voor PSV tegen NAC

Scorende Til rekende al op 'moeilijk potje' voor PSV tegen NAC

EINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Guus Til rekende voor het moeizame duel met NAC Breda (3-2-zege) al op een "moeilijk potje". "We hebben gewoon een ontzettend zwaar schema en op dit moment is de selectie niet al te breed, dus dan kun je verwachten dat het een vechtwedstrijd wordt", zei de maker van twee doelpunten.

"Ik denk dat de hele wedstrijd niet fantastisch was", gaf Til na afloop bij ESPN toe. "In Belgrado moesten we diep gaan en we hadden veel jongens die ziek waren. Mijn benen waren ook niet heel fris."

Het duel met NAC volgde vier dagen na de zware uitwedstrijd bij Rode Ster Belgrado (2-3), waarbij PSV de laatste veertig minuten met een man minder speelde. "NAC wist dat we lang met tien man hebben gespeeld tegen Rode Ster en geeft dan ook vol gas", aldus de middenvelder.

Til draaide voor rust met twee fraaie treffers een achterstand om in een 2-1-voorsprong. "Ze zaten er lekker in", reageerde hij laconiek. De overige doelpunten van Ricardo Pepi (3-1) en Kacper Kostorz (3-2) vielen pas in de blessuretijd.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

2 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

2 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

12 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

12 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

14 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

17 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

17 uur geleden