Scorende Miedema verliest met City van oude club Arsenal
MANCHESTER (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema had aan een treffer niet genoeg om Manchester City aan een resultaat te helpen tegen haar oude club Arsenal. De bezoekers uit Londen gaven een vroege 2-0-voorsprong weg, maar wonnen alsnog met 4-3. Daardoor stijgt Arsenal ten koste van City naar de tweede plek.
Oranje-international Miedema, die Arsenal afgelopen zomer na zeven jaar verruilde voor Manchester City, maakte in de vijftigste minuut de 2-2. Arsenal had met treffers in de eerste en achtste minuut al snel een comfortabele voorsprong te pakken. In de 78e minuut maakte de Zweedse Stina Blackstenius het winnende doelpunt voor Arsenal.
Arsenal en City zijn tot nu toe niet opgewassen tegen Chelsea, dat met 34 punten uit twaalf duels ruim aan de leiding gaat. Arsenal volgt met 27 punten uit dertien wedstrijden, City haalde 2 punten minder uit hetzelfde aantal duels.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
4 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
5 uur geleden