Scorende Miedema verliest met City van oude club Arsenal
MANCHESTER (ANP) - Voetbalster Vivianne Miedema had aan een treffer niet genoeg om Manchester City aan een resultaat te helpen tegen haar oude club Arsenal. De bezoekers uit Londen gaven een vroege 2-0-voorsprong weg, maar wonnen alsnog met 4-3. Daardoor stijgt Arsenal ten koste van City naar de tweede plek.
Oranje-international Miedema, die Arsenal afgelopen zomer na zeven jaar verruilde voor Manchester City, maakte in de vijftigste minuut de 2-2. Arsenal had met treffers in de eerste en achtste minuut al snel een comfortabele voorsprong te pakken. In de 78e minuut maakte de Zweedse Stina Blackstenius het winnende doelpunt voor Arsenal.
Arsenal en City zijn tot nu toe niet opgewassen tegen Chelsea, dat met 34 punten uit twaalf duels ruim aan de leiding gaat. Arsenal volgt met 27 punten uit dertien wedstrijden, City haalde 2 punten minder uit hetzelfde aantal duels.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
12 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geleden