Scorende Mbappé vindt eindelijk zijn draai bij Real Madrid
MADRID (ANP/RTR/DPA) - Kylian Mbappé begint in zijn ritme te komen bij Real Madrid. Dat zei de Franse sterspeler na de winst van 3-0 op Leganés in de Spaanse competitie, waarin hij zijn eerste goal voor zijn nieuwe club maakte. "Ik vond dat ik goed speelde, het begint te lopen met mijn teamgenoten. Vooral Vinícius en ik vinden elkaar makkelijk", zei Mbappé op het tv-kanaal van Real Madrid.
De aanvaller mocht voor het eerst links voorin spelen en dat werkte goed voor hem, hoewel hij zelf anders beweert. "Ik kan op elke positie spelen, dat is mijn hele carrière al zo. Het maakt mij echt niet uit of ik links, rechts of in het centrum sta. Ik doe er alles voor om het team te helpen", aldus Mbappé, die afgelopen zomer de overstap maakte van Paris Saint-Germain naar de Spaanse topclub.
Real staat tweede in de competitie met 4 punten achterstand op FC Barcelona, dat een wedstrijd meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
19 minuten geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
20 minuten geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
52 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
19 uur geleden