Scorende Mbappé vindt eindelijk zijn draai bij Real Madrid
MADRID (ANP/RTR/DPA) - Kylian Mbappé begint in zijn ritme te komen bij Real Madrid. Dat zei de Franse sterspeler na de winst van 3-0 op Leganés in de Spaanse competitie, waarin hij zijn eerste goal voor zijn nieuwe club maakte. "Ik vond dat ik goed speelde, het begint te lopen met mijn teamgenoten. Vooral Vinícius en ik vinden elkaar makkelijk", zei Mbappé op het tv-kanaal van Real Madrid.
De aanvaller mocht voor het eerst links voorin spelen en dat werkte goed voor hem, hoewel hij zelf anders beweert. "Ik kan op elke positie spelen, dat is mijn hele carrière al zo. Het maakt mij echt niet uit of ik links, rechts of in het centrum sta. Ik doe er alles voor om het team te helpen", aldus Mbappé, die afgelopen zomer de overstap maakte van Paris Saint-Germain naar de Spaanse topclub.
Real staat tweede in de competitie met 4 punten achterstand op FC Barcelona, dat een wedstrijd meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft de Rotterdamse derby met Sparta gewonnen. De ploeg van coach Ruben den Uil versloeg de stadgenoot in eigen huis met 2-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Andoni Iraola is het nieuwe seizoen in de Premier League slecht begonnen met Liverpool. De opvolger van Arne Slot verspeelde met zijn nieuwe club ook punten tegen Nottingham Forest op Anfield (2-2).
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
1 dag geleden