Scorende Mbappé vindt eindelijk zijn draai bij Real Madrid
MADRID (ANP/RTR/DPA) - Kylian Mbappé begint in zijn ritme te komen bij Real Madrid. Dat zei de Franse sterspeler na de winst van 3-0 op Leganés in de Spaanse competitie, waarin hij zijn eerste goal voor zijn nieuwe club maakte. "Ik vond dat ik goed speelde, het begint te lopen met mijn teamgenoten. Vooral Vinícius en ik vinden elkaar makkelijk", zei Mbappé op het tv-kanaal van Real Madrid.
De aanvaller mocht voor het eerst links voorin spelen en dat werkte goed voor hem, hoewel hij zelf anders beweert. "Ik kan op elke positie spelen, dat is mijn hele carrière al zo. Het maakt mij echt niet uit of ik links, rechts of in het centrum sta. Ik doe er alles voor om het team te helpen", aldus Mbappé, die afgelopen zomer de overstap maakte van Paris Saint-Germain naar de Spaanse topclub.
Real staat tweede in de competitie met 4 punten achterstand op FC Barcelona, dat een wedstrijd meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.
3 uur geledenMADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Tienduizenden Mexicanen zijn al uren voor het begin van de openingswedstrijd van het WK aanwezig bij het Mexico City Stadium. Het is de derde keer dat er in Mexico een mondiaal eindtoernooi wordt gehouden. De openingsceremonie begint om 19.30 uur (Nederlandse tijd) en anderhalf uur later staat de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika op het programma.
6 uur geleden