Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende Malen met Borussia Dortmund aan kop in Bundesliga

Scorende Malen met Borussia Dortmund aan kop in Bundesliga

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is in ieder geval voor een dag koploper in de Bundesliga. De club uit Dortmund won mede door een treffer en twee assists van Donyell Malen met 6-1 van 1. FC Köln en heeft nu 53 punten, 1 punt meer dan Bayern München. De landskampioen uit München speelt zondag bij Bayer Leverkusen.

Dortmund kan zich na de uitschakeling door Chelsea in de Champions League helemaal op de Duitse competitie en beker richten. Tegen het zwalkende Köln was het al snel raak. Malen stelde Raphaël Guerreiro in de 15e minuut in staat de 1-0 binnen te tikken. Sébastien Haller schoot 2 minuten later zijn tweede competitietreffer binnen. Na de 3-0 van Marco Reus zorgde Malen al in de 36e minuut voor de vierde treffer. Davie Selke deed voor de rust nog wat terug voor de bezoekers uit Keulen.

In de tweede helft maakte Haller zijn tweede doelpunt van de avond uit de rebound, na een vrije trap van Mahmoud Dahoud op de lat. Reus maakte een minuut later ook zijn tweede treffer, opnieuw op aangeven van Malen. De Nederlandse aanvaller, die niet is opgeroepen door bondscoach Ronald Koeman voor de komende twee interlands van Oranje, werd kort daarna gewisseld.

Meer uit Voetbal

Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

43 minuten geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

1 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

11 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

11 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

12 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

13 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

14 uur geleden