Scorende Kluivert helpt degradatiekandidaat Valencia aan zege
VIGO (ANP) - Aanvaller Justin Kluivert heeft met een treffer bijgedragen aan een belangrijke overwinning van Valencia bij Celta. Het vroege doelpunt van de 24-jarige Nederlander in Vigo werd na een uur nog ongedaan gemaakt door de Zwitser Haris Seferovic, maar invaller Alberto Marí bezorgde Valencia in de slotfase alsnog de 3 punten (1-2). Valencia is nog altijd niet zeker van lijfsbehoud in Spanje.
Valencia heeft vier wedstrijden voor het einde van de competitie 37 punten. Dat zijn er 3 meer dan Getafe, dat op de achttiende plaats staat en daarmee op een plek die aan het eind van het seizoen degradatie betekent. Ook Almería, Cádiz en Real Valladolid zijn vlak boven de streep nog niet veilig.
Kluiverts doelpunt in de 8e minuut was zijn zesde in La Liga dit seizoen. De vleugelspeler wordt gehuurd van AS Roma. Kluivert maakte tegen Celta zijn rentree, nadat hij een maand aan de kant had gestaan met een hamstringblessure.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
14 uur geleden