Scorende Kluivert helpt degradatiekandidaat Valencia aan zege
VIGO (ANP) - Aanvaller Justin Kluivert heeft met een treffer bijgedragen aan een belangrijke overwinning van Valencia bij Celta. Het vroege doelpunt van de 24-jarige Nederlander in Vigo werd na een uur nog ongedaan gemaakt door de Zwitser Haris Seferovic, maar invaller Alberto Marí bezorgde Valencia in de slotfase alsnog de 3 punten (1-2). Valencia is nog altijd niet zeker van lijfsbehoud in Spanje.
Valencia heeft vier wedstrijden voor het einde van de competitie 37 punten. Dat zijn er 3 meer dan Getafe, dat op de achttiende plaats staat en daarmee op een plek die aan het eind van het seizoen degradatie betekent. Ook Almería, Cádiz en Real Valladolid zijn vlak boven de streep nog niet veilig.
Kluiverts doelpunt in de 8e minuut was zijn zesde in La Liga dit seizoen. De vleugelspeler wordt gehuurd van AS Roma. Kluivert maakte tegen Celta zijn rentree, nadat hij een maand aan de kant had gestaan met een hamstringblessure.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
33 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
34 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
10 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden