Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende De Jong draagt als invaller bij aan ruime zege Barcelona

Scorende De Jong draagt als invaller bij aan ruime zege Barcelona

PALMA DE MALLORCA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn eerste overwinning in vier competitiewedstrijden geboekt. De koploper van de Spaanse competitie won na een moeizame eerste helft met 5-1 bij Real Mallorca. Invaller Frenkie de Jong was goed voor een treffer en een assist.

De Jong kreeg voor de aftrap gezelschap op de bank van Robert Lewandowski. De Poolse spits zag dat zijn vervanger in de aanval, Ferran Torres, in de twaalfde minuut de score opende. De Spanjaard profiteerde van geknoei in de verdediging van Mallorca en schoot via de keeper raak, 0-1. Vlak voor rust bracht Vedat Muriqi de thuisploeg weer langszij.

Raphinha benutte na rust een strafschop voor de 2-1, waarna de Braziliaan in de 74e minuut ook de derde treffer van de bezoekers maakte. De Jong, die twee minuten voor de 3-1 was ingevallen, schoot even later een rebound binnen voor de 4-1. Op aangeven van de Nederlander zette Pau Víctor de eindstand op het bord.

Barcelona komt door de zege op 37 punten, 4 punten meer dan Real Madrid. De nummer 2 van de ranglijst heeft echter twee wedstrijden minder gespeeld.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

3 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

9 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden