Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League

Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League

LILLE (ANP) - Mede dankzij een treffer van Mitchel Bakker heeft Lille zijn vierde zege in de Champions League geboekt. De 24-jarige Nederlander maakte de 2-0 tijdens de 3-2-zege op Sturm Graz.

Voormalig sc Heerenveen-speler Osame Sahraoui zette Lille op voorsprong, voordat Bakker in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong verdubbelde. Sturm Graz kwam weer langszij door doelpunten van Otar Kiteishvili en Mika Biereth, maar Hákon Arnar Haraldsson bezorgde de thuisploeg in de 81e minuut alsnog de zege: 3-2. Bakker was een minuut eerder gewisseld.

Lille bezet in ieder geval voor een paar uur de zesde plaats met 13 punten. Eerder wonnen de Fransen van onder meer Real Madrid en Atlético Madrid en speelden ze gelijk tegen Juventus. Lille sluit de eerste ronde van het toernooi af met wedstrijden tegen Liverpool en Feyenoord.

Nummer 10 Atlético Madrid versloeg thuis Slovan Bratislava met 3-1. Julián Álvarez opende de score namens de Spanjaarden, waarna Antoine Griezmann twee treffers maakte. David Strelec maakte vanaf de stip het doelpunt van de bezoekers.

Meer uit Voetbal

KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

33 minuten geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

1 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

15 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

15 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

15 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

16 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

19 uur geleden