Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League

Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League

LILLE (ANP) - Mede dankzij een treffer van Mitchel Bakker heeft Lille zijn vierde zege in de Champions League geboekt. De 24-jarige Nederlander maakte de 2-0 tijdens de 3-2-zege op Sturm Graz.

Voormalig sc Heerenveen-speler Osame Sahraoui zette Lille op voorsprong, voordat Bakker in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong verdubbelde. Sturm Graz kwam weer langszij door doelpunten van Otar Kiteishvili en Mika Biereth, maar Hákon Arnar Haraldsson bezorgde de thuisploeg in de 81e minuut alsnog de zege: 3-2. Bakker was een minuut eerder gewisseld.

Lille bezet in ieder geval voor een paar uur de zesde plaats met 13 punten. Eerder wonnen de Fransen van onder meer Real Madrid en Atlético Madrid en speelden ze gelijk tegen Juventus. Lille sluit de eerste ronde van het toernooi af met wedstrijden tegen Liverpool en Feyenoord.

Nummer 10 Atlético Madrid versloeg thuis Slovan Bratislava met 3-1. Julián Álvarez opende de score namens de Spanjaarden, waarna Antoine Griezmann twee treffers maakte. David Strelec maakte vanaf de stip het doelpunt van de bezoekers.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

27 minuten geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

30 minuten geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

1 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

1 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

6 uur geleden
NAC neemt na degradatie afscheid van drie leden technische staf

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.

7 uur geleden
Willem II-fans blijven niet welkom bij play-offduel in Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.

7 uur geleden