Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League
LILLE (ANP) - Mede dankzij een treffer van Mitchel Bakker heeft Lille zijn vierde zege in de Champions League geboekt. De 24-jarige Nederlander maakte de 2-0 tijdens de 3-2-zege op Sturm Graz.
Voormalig sc Heerenveen-speler Osame Sahraoui zette Lille op voorsprong, voordat Bakker in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong verdubbelde. Sturm Graz kwam weer langszij door doelpunten van Otar Kiteishvili en Mika Biereth, maar Hákon Arnar Haraldsson bezorgde de thuisploeg in de 81e minuut alsnog de zege: 3-2. Bakker was een minuut eerder gewisseld.
Lille bezet in ieder geval voor een paar uur de zesde plaats met 13 punten. Eerder wonnen de Fransen van onder meer Real Madrid en Atlético Madrid en speelden ze gelijk tegen Juventus. Lille sluit de eerste ronde van het toernooi af met wedstrijden tegen Liverpool en Feyenoord.
Nummer 10 Atlético Madrid versloeg thuis Slovan Bratislava met 3-1. Julián Álvarez opende de score namens de Spanjaarden, waarna Antoine Griezmann twee treffers maakte. David Strelec maakte vanaf de stip het doelpunt van de bezoekers.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
9 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
11 uur geleden