Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League
LILLE (ANP) - Mede dankzij een treffer van Mitchel Bakker heeft Lille zijn vierde zege in de Champions League geboekt. De 24-jarige Nederlander maakte de 2-0 tijdens de 3-2-zege op Sturm Graz.
Voormalig sc Heerenveen-speler Osame Sahraoui zette Lille op voorsprong, voordat Bakker in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong verdubbelde. Sturm Graz kwam weer langszij door doelpunten van Otar Kiteishvili en Mika Biereth, maar Hákon Arnar Haraldsson bezorgde de thuisploeg in de 81e minuut alsnog de zege: 3-2. Bakker was een minuut eerder gewisseld.
Lille bezet in ieder geval voor een paar uur de zesde plaats met 13 punten. Eerder wonnen de Fransen van onder meer Real Madrid en Atlético Madrid en speelden ze gelijk tegen Juventus. Lille sluit de eerste ronde van het toernooi af met wedstrijden tegen Liverpool en Feyenoord.
Nummer 10 Atlético Madrid versloeg thuis Slovan Bratislava met 3-1. Julián Álvarez opende de score namens de Spanjaarden, waarna Antoine Griezmann twee treffers maakte. David Strelec maakte vanaf de stip het doelpunt van de bezoekers.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
2 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden