Scorende Bakker helpt Lille aan zege in Champions League
LILLE (ANP) - Mede dankzij een treffer van Mitchel Bakker heeft Lille zijn vierde zege in de Champions League geboekt. De 24-jarige Nederlander maakte de 2-0 tijdens de 3-2-zege op Sturm Graz.
Voormalig sc Heerenveen-speler Osame Sahraoui zette Lille op voorsprong, voordat Bakker in de blessuretijd van de eerste helft de voorsprong verdubbelde. Sturm Graz kwam weer langszij door doelpunten van Otar Kiteishvili en Mika Biereth, maar Hákon Arnar Haraldsson bezorgde de thuisploeg in de 81e minuut alsnog de zege: 3-2. Bakker was een minuut eerder gewisseld.
Lille bezet in ieder geval voor een paar uur de zesde plaats met 13 punten. Eerder wonnen de Fransen van onder meer Real Madrid en Atlético Madrid en speelden ze gelijk tegen Juventus. Lille sluit de eerste ronde van het toernooi af met wedstrijden tegen Liverpool en Feyenoord.
Nummer 10 Atlético Madrid versloeg thuis Slovan Bratislava met 3-1. Julián Álvarez opende de score namens de Spanjaarden, waarna Antoine Griezmann twee treffers maakte. David Strelec maakte vanaf de stip het doelpunt van de bezoekers.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
5 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
6 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
15 uur geleden