Scoren blijft probleem voor Oranje-tegenstander Ecuador
MADRID (ANP) - Ecuador is in een oefenwedstrijd tegen Irak opnieuw niet tot scoren gekomen. Het duel, dat in 0-0 eindigde, werd afgewerkt in het stadion van Atlético Madrid waar veel Ecuadoranen plaats hadden genomen.
Ecuador, dat nu in de laatste vijf oefenduels slechts één doelpunt heeft gemaakt, is de tweede tegenstander van Oranje in de groepsfase op het WK in Qatar. Bondscoach Gustavo Alfaro maakt pas maandag zijn selectie bekend.
Irak, geen deelnemer aan het WK, ging er stevig tegenaan. Diego Palacios, met een verleden bij Willem II, Byron Castillo en Felix Eduardo Torres moesten blessurebehandelingen ondergaan, tot onvrede van Alfaro die zijn spelers zo kort voor het WK graag heel houdt.
Alfaro had wellicht al gehoord dat zijn middenvelder Carlos Gruezo zich in het duel van FC Augsburg met VfL Bochum dermate geblesseerd had dat zijn WK-deelname mogelijk in gevaar komt. De bondscoach wisselde er na de rust lustig op los, maar gescoord werd er niet. Zelfs een late strafschop, na hands van Hamza Adnan, ging er niet in. Gonzalo Plata schoot in blessuretijd vanaf 11 meter tegen doelman Jalal Hasan aan.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
10 uur geleden