Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Scolari voor vierde keer trainer Braziliaanse voetbalclub Grêmio

Scolari voor vierde keer trainer Braziliaanse voetbalclub Grêmio

PORTO ALEGRE (ANP) - Trainer Luiz Felipe Scolari gaat voor de vierde keer aan de slag bij de Braziliaanse voetbalclub Grêmio. De 72-jarige Scolari, die als bondscoach met Brazilië in 2002 de wereldtitel pakte, ondertekende een contract tot eind volgend jaar bij de ploeg uit Porto Alegre. Scolari krijgt de opdracht mee om Grêmio te behoeden voor degradatie.

De tweevoudig landskampioen staat na acht wedstrijden onderaan in de Braziliaanse competitie met slechts 2 punten. Scolari werd in 1987 voor het eerst trainer van Grêmio. Tijdens zijn tweede periode, van 1993 tot 1996, werd de club kampioen en veroverde het ook de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse variant van de Champions League. In de strijd om de wereldbeker voor clubs legde de ploeg van Scolari het in Tokio na strafschoppen af tegen Ajax.

Na het winnen van het WK 2002 met Brazilië was Scolari ook bondscoach van Portugal en trainer van onder meer Chelsea. Op het WK van 2014 in eigen land fungeerde Scolari weer als bondscoach van de 'Seleção'. Na de historisch zware nederlaag in de halve finales tegen Duitsland (1-7) verloor Brazilië in de strijd om brons ook van Oranje (0-3). Scolari keerde daarna weer even terug bij Grêmio.

De afgelopen jaren werkte hij in China en bij de Braziliaanse clubs Palmeiras en Cruzeiro.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

2 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

5 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

21 uur geleden