Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schwarz wordt nieuwe hoofdtrainer van Hertha BSC

Schwarz wordt nieuwe hoofdtrainer van Hertha BSC

BERLIJN (ANP) - Sandro Schwarz wordt de nieuwe hoofdtrainer van de Duitse ploeg Hertha BSC. Schwarz komt over van Dynamo Moskou en heeft een contract getekend tot 2024.

Schwarz is de opvolger van Felix Magath, die eind mei zijn vertrek aankondigde nadat Hertha zich had verzekerd van lijfsbehoud in de Bundesliga. De ploeg eindigde afgelopen seizoen als zestiende in de Duitse competitie en moest zich via promotie-degradatie zien te handhaven.

Volgens sportief directeur Fredi Bobic was de keuze voor Schwarz een logische. "Toen ik op zoek was naar een nieuwe coach voor Hertha BSC heb ik me niet alleen gericht op technische kwaliteiten, maar ook op enthousiasme en passie. Sandro heeft dat allemaal laten zien tijdens zijn periode bij FSV Mainz 05 en ook bij Dynamo Moskou. Dat hebben we nodig bij Hertha BSC", zegt Bobic.

Schwarz is blij met zijn nieuwe aanstelling. "De club heeft een moeilijke periode achter de rug. Ik kijk er naar uit om de herstart vorm te geven en er iets positiefs van te maken met werk, plezier en veel energie", zegt hij.

Van juli 2017 tot november 2019 was Schwarz actief als coach van FSV Mainz 05. Sinds oktober 2020 werkte hij als coach bij Dynamo Moskou.

Meer uit Voetbal

Giménez voorkomt in blessuretijd nieuw puntenverlies Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in de Eredivisie ternauwernood aan nieuw puntenverlies ontsnapt. Vier dagen na de nederlaag tegen PSV (1-2), nam de regerend kampioen via topscorer Santiago Giménez pas diep in blessuretijd afstand van FC Volendam. Daarna scoorde ook Igor Paixão nog: 3-1. Feyenoord behoudt zo 10 punten achterstand op PSV, dat eerder op donderdag sc Heerenveen met 2-0 versloeg.

1 uur geleden
Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.

3 uur geleden
PSV beleeft ook tegen Heerenveen zorgeloze avond en blijft winnen

EINDHOVEN (ANP) - PSV is hard op weg om de winterstop in te gaan zonder puntenverlies. De Eindhovenaren versloegen sc Heerenveen met 2-0 en zijn ook na vijftien duels in de Eredivisie nog foutloos. PSV speelt volgende week zondag de laatste competitiewedstrijd van dit jaar, bij AZ.

4 uur geleden
PSV wint tegen sc Heerenveen (2-0) ook vijftiende competitieduel

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft ook de vijftiende competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz zette sc Heerenveen met 2-0 aan de kant. PSV heeft nu 13 punten voorsprong op eerste achtervolger Feyenoord, dat later op donderdag tegen FC Volendam speelt.

4 uur geleden
Eerste basisplaats Milambo bij Feyenoord, Stengs ontbreekt

ROTTERDAM (ANP) - Antoni Milambo begint in de Eredivisie voor het eerst in de basis bij Feyenoord. De 18-jarige middenvelder neemt in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam de plaats in van Ramiz Zerrouki, die op de reservebank zit. Milambo debuteerde in augustus 2021 op 16-jarige leeftijd in de Conference League-wedstrijd tegen FC Luzern in het eerste elftal van Feyenoord.

4 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen zonder Schouten

EREDIVISIE (ANP) - Jerdy Schouten ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de basisopstelling van PSV. De middenvelder is niet fit. Schouten speelde zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) nog een belangrijke rol als centrale verdediger.

7 uur geleden
RB Leipzig-spits Werner is te huur

LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.

9 uur geleden