Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schuurs debuteert met zege bij Torino

Schuurs debuteert met zege bij Torino

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft bij zijn debuut bij Torino meteen kunnen genieten van een overwinning. De ex-Ajacied, voor wie de tweede club uit Turijn zo'n 10 miljoen euro betaalde, zag zijn ploeg met 2-1 winnen bij Cremonese.

Torino kwam in de 18e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Matteo Bianchetti. De Serviër Nemanja Radonjic verdubbelde na ruim een uur de voorsprong. Tien minuten voor tijd werd het nog spannend. Leonardo Sernicola maakte de 1-2, op aangeven van ex-Feyenoorder Cyril Dessers.

Torino heeft na drie duels 7 punten, 2 meer dan stadgenoot Juventus, dat op eigen veld met 1-1 gelijkspeelde tegen AS Roma. Juventus kwam al in de 2e minuut op voorsprong door een doelpunt van Dusan Vlahovic. De Serviër schoot knap raak uit een vrije trap. De voorsprong hield lang stand, maar in de 69e minuut werd het toch gelijk. De Engelsman Tammy Abraham kopte raak op aangeven van Paulo Dybala, de Argentijn die bij Juventus mocht vertrekken.

Rick Karsdorp (AS Roma) keek op dat moment na zijn wissel al toe en zag zijn ploeg door het gelijkspel ook op 7 punten uitkomen.

Meer uit Voetbal

Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

33 minuten geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

1 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

13 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

14 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

14 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

15 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

17 uur geleden