Schuurs debuteert met zege bij Torino
TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft bij zijn debuut bij Torino meteen kunnen genieten van een overwinning. De ex-Ajacied, voor wie de tweede club uit Turijn zo'n 10 miljoen euro betaalde, zag zijn ploeg met 2-1 winnen bij Cremonese.
Torino kwam in de 18e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Matteo Bianchetti. De Serviër Nemanja Radonjic verdubbelde na ruim een uur de voorsprong. Tien minuten voor tijd werd het nog spannend. Leonardo Sernicola maakte de 1-2, op aangeven van ex-Feyenoorder Cyril Dessers.
Torino heeft na drie duels 7 punten, 2 meer dan stadgenoot Juventus, dat op eigen veld met 1-1 gelijkspeelde tegen AS Roma. Juventus kwam al in de 2e minuut op voorsprong door een doelpunt van Dusan Vlahovic. De Serviër schoot knap raak uit een vrije trap. De voorsprong hield lang stand, maar in de 69e minuut werd het toch gelijk. De Engelsman Tammy Abraham kopte raak op aangeven van Paulo Dybala, de Argentijn die bij Juventus mocht vertrekken.
Rick Karsdorp (AS Roma) keek op dat moment na zijn wissel al toe en zag zijn ploeg door het gelijkspel ook op 7 punten uitkomen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
15 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
19 uur geleden