Schuurs debuteert met zege bij Torino
TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft bij zijn debuut bij Torino meteen kunnen genieten van een overwinning. De ex-Ajacied, voor wie de tweede club uit Turijn zo'n 10 miljoen euro betaalde, zag zijn ploeg met 2-1 winnen bij Cremonese.
Torino kwam in de 18e minuut op voorsprong door een eigen doelpunt van Matteo Bianchetti. De Serviër Nemanja Radonjic verdubbelde na ruim een uur de voorsprong. Tien minuten voor tijd werd het nog spannend. Leonardo Sernicola maakte de 1-2, op aangeven van ex-Feyenoorder Cyril Dessers.
Torino heeft na drie duels 7 punten, 2 meer dan stadgenoot Juventus, dat op eigen veld met 1-1 gelijkspeelde tegen AS Roma. Juventus kwam al in de 2e minuut op voorsprong door een doelpunt van Dusan Vlahovic. De Serviër schoot knap raak uit een vrije trap. De voorsprong hield lang stand, maar in de 69e minuut werd het toch gelijk. De Engelsman Tammy Abraham kopte raak op aangeven van Paulo Dybala, de Argentijn die bij Juventus mocht vertrekken.
Rick Karsdorp (AS Roma) keek op dat moment na zijn wissel al toe en zag zijn ploeg door het gelijkspel ook op 7 punten uitkomen.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
9 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
10 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
10 uur geleden