Schuur met 30.000 kippen in Overijsselse Varsen afgebrand
VARSEN (ANP) - In een kippenschuur in de Overijsselse buurtschap Varsen woedt woensdag sinds 05.00 uur een grote brand. Een woordvoerster van de veiligheidsregio vreest dat alle 30.000 kippen in het gebouw zijn omgekomen. "Ik vrees dat er geen kip meer in leven is, want de schuur is grotendeels afgebrand."
De brandweer is nog volop aan het blussen en probeert te voorkomen dat het vuur overslaat naar naastgelegen gebouwen. Daarin bevindt zich mest, laat de veiligheidsregio weten. Mensen die last hebben van de rook worden aangeraden deuren en ramen te sluiten en de ventilatie uit te zetten.
Meer uit Binnenland
HELDEN (ANP) - In het Limburgse Helden woedt woensdagochtend een grote natuurbrand. De brandweer is aanwezig met meerdere voertuigen. De brand brak kort na 06.00 uur uit nabij de Lanterdweg.
24 minuten geledenGORINCHEM (ANP) - Het eerste stembureau in Gorinchem, die bij het station, heeft de deuren om 07.00 uur geopend. In de gemeente wordt woensdag opnieuw gestemd voor de gemeenteraadsverkiezingen. Er zijn iets meer dan 31.000 stemgerechtigden.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In de duinen van Den Haag is dinsdagavond brand uitgebroken. De brandweer bestrijdt het vuur en heeft een NL-Alert verzonden vanwege de rook die vrijkomt.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De patiƫntengegevens die zijn gestolen bij de hack bij softwareleverancier ChipSoft zijn nergens gepubliceerd en de gegevens zijn inmiddels vernietigd. Dat meldt het bedrijf in een verklaring op de eigen website.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het nieuwe Nationaal Park Hollandse Duinen langs de Zuid-Hollandse kust moet een plek worden waar mensen en dieren tot rust kunnen komen. Arno Bonte, gedeputeerde natuur voor de provincie Zuid-Holland, wil er op sommige plekken extra recreatiemogelijkheden realiseren terwijl op andere locaties juist de natuur voorrang krijgt. Door de natuur te verbeteren verwacht hij ook dat het makkelijker wordt om vergunningen te verlenen voor bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Vergunningen daarvoor worden nu moeizaam verstrekt vanwege de problemen met stikstof.
13 uur geledenBUSSUM (ANP) - De politie heeft dinsdag een man opgepakt in het onderzoek naar een moord in Hilversum in 2011. Het gaat om een 61-jarige man uit Bussum, die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Pablo Hermeler.
15 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Opnieuw heeft de politie geschoten tijdens een voorval met een persoon met "onbegrepen gedrag". Dit keer ging het om een situatie in Hilversum. De man of vrouw in kwestie moest met een ambulance naar het ziekenhuis.
16 uur geleden