Schumacher moet na crash kwalificatie in Monaco overslaan
MONACO (ANP) - De Duitse coureur Mick Schumacher moet de kwalificatie voor de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 overslaan. De 22-jarige zoon van zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher crashte zaterdag met zijn Haas-bolide aan het einde van de derde vrije training. De schade aan het chassis is te groot om de bolide op tijd gerepareerd te krijgen voor de kwalificatie, aldus de Amerikaanse renstal.
De monteurs van Haas gaan proberen de auto te repareren voor de race van zondag. "Ik weet niet wat ik zeggen moet, het spijt me zeer", zei de Duitse debutant in de Formule 1 over de boordradio, nadat hij hard de vangrails had geraakt.
De Canadees Nicholas Latifi beschadigde zijn Williams ook in de laatste training. Latifi schampte bij het insturen van een chicane met het rechtervoorwiel van zijn auto de vangrails en vloog daarna over de kerbstones de omheining in. Daardoor brak onder meer het rechtervoorwiel af. Williams hoopt de bolide van de Canadees weer rijklaar te hebben voor de kwalificatie, die om 15.00 uur begint.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Monaco de vijfde tijd neergezet. Op het stratencircuit aan de Middellandse Zee was hij in zijn Red Bull 0,942 seconde langzamer dan Kimi Antonelli, die de snelste tijd noteerde. De Italiaanse leider in de WK-stand klokte met zijn Mercedes 1.12,720. De tweede en derde tijd waren voor de Ferrari's van Charles Leclerc en Lewis Hamilton.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de zesde keer Roland Garros gewonnen. De 29-jarige Nederlandse versloeg in de finale de Française Ksenia Chasteau met duidelijk verschil: 6-1 6-0. De partij duurde slechts 48 minuten.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
6 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
20 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
22 uur geleden