Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Schumacher heeft nergens last van en was klaar om te racen

Schumacher heeft nergens last van en was klaar om te racen

DJEDDA (ANP) - Mick Schumacher heeft geen lichamelijke klachten overgehouden aan de zware crash die hij zaterdag maakte in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië. "Ik voel me prima, heb nergens last van", zei de coureur van Haas bij Sky Sports op het circuit van Djedda, waar om 19.00 uur de tweede Formule 1-race van dit seizoen begint.

Zonder de Duitser. De zoon van zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher is weliswaar fit, maar zijn team laat hem niet starten. Zijn auto was zo zwaar beschadigd, dat Haas geen nut zag in het in allerijl opbouwen van een nieuwe auto. De vrees bestaat dat er voor de volgende race in Australië te weinig reserve-onderdelen zijn.

"Het is jammer, want ik was er klaar voor. Ik wil ook heel graag WK-punten scoren. Als ik niet was gecrasht, was ik zeker bij de beste tien gekomen in de kwalificatie. Maar goed, nu moet ik die punten maar pakken in Melbourne", zei Schumacher, die zaterdag na zijn harde botsing tegen de muur uit voorzorg per helikopter naar het ziekenhuis werd vervoerd. Daar bleek dat hij geen letsel had opgelopen.

Meer uit Sport

Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

5 minuten geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

1 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

3 uur geleden
Atlete Felix wil in Amerikaanse estafetteploeg op Spelen 2028

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.

5 uur geleden
Talpa sluit deal met NOS over WK Voetbal 2026

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.

20 uur geleden
Bredewold pakt ritzege in Vuelta Femenina, Van der Breggen valt

ASTORGA (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft donderdag de vijfde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. In de sprint van een door een valpartij uitgedund peloton was de Nederlandse renster van SD Worx-Protime de sterkste, voor haar Belgische ploeggenoot en klassementsleider Lotte Kopecky. De Italiaanse Letizia Paternoster werd net als woensdag derde.

20 uur geleden
Zeventien Nederlandse wielrenners starten in Giro d'Italia

NESSEBAR (ANP) - Zeventien Nederlandse wielrenners starten vrijdag in Bulgarije in de Ronde van Italië. Dat zijn er evenveel als vorig jaar. Een Nederlandse kanshebber op de eindzege is er niet, wel zijn er kansen voor sprinters als Casper van Uden en Dylan Groenewegen. Van Uden won vorig jaar een etappe in de Giro, Groenewegen lukte dat nog nooit.

1 dag geleden