Schumacher heeft nergens last van en was klaar om te racen
DJEDDA (ANP) - Mick Schumacher heeft geen lichamelijke klachten overgehouden aan de zware crash die hij zaterdag maakte in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië. "Ik voel me prima, heb nergens last van", zei de coureur van Haas bij Sky Sports op het circuit van Djedda, waar om 19.00 uur de tweede Formule 1-race van dit seizoen begint.
Zonder de Duitser. De zoon van zevenvoudig wereldkampioen Michael Schumacher is weliswaar fit, maar zijn team laat hem niet starten. Zijn auto was zo zwaar beschadigd, dat Haas geen nut zag in het in allerijl opbouwen van een nieuwe auto. De vrees bestaat dat er voor de volgende race in Australië te weinig reserve-onderdelen zijn.
"Het is jammer, want ik was er klaar voor. Ik wil ook heel graag WK-punten scoren. Als ik niet was gecrasht, was ik zeker bij de beste tien gekomen in de kwalificatie. Maar goed, nu moet ik die punten maar pakken in Melbourne", zei Schumacher, die zaterdag na zijn harde botsing tegen de muur uit voorzorg per helikopter naar het ziekenhuis werd vervoerd. Daar bleek dat hij geen letsel had opgelopen.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.
5 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
7 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
8 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
11 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.
14 uur geleden